עדכון צח"י 19/4: שבוע חדש

הודעות מזכירות • כניסות

שלום חברים

שבוע חדש, התחלה מדורגת וזהירה של חזרה לשגרה, ומה אצלנו בנען?

נפגשנו הבוקר, חברי צח"י, לבחון ולדייק את ההתנהלות הפנימית שלנו בהתאם להנחיות החדשות של המדינה.

הנה המוקדים העיקריים שלנו בקיבוץ בימים אלו:

 

שערים: 

הכניסה לנען תמשיך לפי שעה דרך השער הראשי בלבד. השער הראשי יוסיף להיות מאוייש לטובת הפיקוח והבקרה על התנועה פנימה.

בנוסף, בתקופה שבה רובנו נמצאים בנען במשך היום, ילדים בחוץ ומבוגרים עושים צעידות, חשוב לנו למנוע מכוניות דוהרות שחוצות את הקיבוץ ואורחים לא רצויים.

מבקשים מאוד ממי שלא הצליח להתאפק ופורץ מעברים בגדרות - לחדול מכך. במידה ונתקלים בגדר פרוצה יש לעדכן במיידי את ניר אלוני.

 

חדר אוכל:

מערך המשלוחים יצומצם וישרת החל ממחר, יום שני, רק את בני הגיל השלישי, וכן חברים בסיכון וחברים הזקוקים לסיוע מיוחד. ממחר תרכז את ההזמנות דורית אפרתי-קוטלי בטלפון 054-7796520.  לא יהיה שימוש בטופס המקוון.

שאר החברים מוזמנים להמשיך לקחת אוכל הביתה תוך שמירה על ההנחיות ועל היגיינה מירבית – מסכה, חיטוי ידיים בכניסה, שמירת מרחק בתור, מדידת חום בכניסה.  

 

כלבו:

מערך המשלוחים ימוקד לשירות חברי הגיל השלישי (יינתן מענה למקרים מיוחדים שיזדקקו לסיוע). בני ובנות י"ב, הנושאים בעול (ביעילות מדהימה) חוזרים לשגרת לימודים מרחוק ויהיו פחות פנויים למשימה.

אנא השתדלו להגיע עצמאית לקניות ולהשאיר את שירות המשלוחים למבוגרים. הכניסה לכולבו תמשיך להיות מבוקרת ומוקפדת – תודה על ההיענות והסבלנות.

 

אנחנו מזכירים – על אף תחושת ההקלה המסוימת – יש להקפיד על הנחיות משרד הבריאות והממשלה לצורך שמירה על בריאותכם ובריאות הקהילה:

  1. שמירה על מרחק של 2 מטר זה מזה.
  2. חבישת מסיכה בכל יציאה למרחב הציבורי.
  3. הקפדה על רחיצת ידיים מספר פעמים ביום (גם בבית).
  4. להישאר במרחק של 100 מטר מהבית למעט פעולות מותרות (יציאה לעבודה חיונית, רכישת מזון ו/או תרופות, יציאה לחנויות המותרות בהנחיות או פעילות ספורטיבית עד 500 מטר מהבית).
  5. להימנע עד כמה שניתן מיציאה לא הכרחית מהבית ומביקורים בבתי אחרים.
  6. להימנע מכל התקהלות שהיא (מבוגרים, בני נוער, ילדים וכו').

 

שיהיה לנו שבוע נעים

שמרו על עצמכם ועל האופטימיות😊

 

צח"י נען