דף מידע 20.11.20

דפי מידע • כניסות

קבצים מצורפים:

file 47573

מזל טוב קולולולו
לאריאל סופר ולבן זוגה רז – לנישואיהם אתמול,
לאילה, לסבתא שולה, ולכל המשפחה – ברכות חמות!

מי אמר אני ולא חתם: נרשמים ליום חתימות על הסכם השיוך
השבוע שלפו עטים וחיוכים עוד כ-30 בתי אב, וחתמו על הסכם לשיוך ביתם. עד כה חתמו כבר מעל 250 בתי אב! אנחנו ממשיכים במרץ את תהליך הסדרת ההסכמים ובחודש הבא יש הזדמנות נוספת – אחרונה לשנת 2020 - למי שלא הספיק.
מזמינים אתכם להירשם ליום החתימות הקרוב: 15/12. יש עדיין מקומות פנויים.
הרשמה במייל: minhelet@naan.co.il. אנחנו כאן לכל שאלה.
עודד – מנהלת הדיור והשיוך

עדכוני תרבות

מהארכיון: מילים ותמונות לזיכרון
עכשיו כשהושלמה העלאת דפי הזיכרון של חברי נען לאתר ואפשר לגשת אליהם מכל טלפון או מחשב, אנו נערכים להעברת התיקים מחדר "יזכור" (במועדון) אל הארכיון ואיחודם עם התיקים שם. ייעוד החדר ייבחן בהנהלת קהילה.
בהזדמנות זו, אנו שבים ומזמינים את החברים לעיין בדפי הזיכרון שבאתר נען - להכיר ולהיזכר.
למי שמעוניין, אפשר לשלוח חומרים נוספים - טקסטים ותמונות - לכתובת הדוא"ל: archion.naan@gmail.com גיל ומיה

פקעות וסדנאות: יריד בבוסתן
במסגרת אירועי חודש הקיימות במועצה יתקיים בבוסתן נען יריד אגט"ק (אדם-גינה-טבע-קהילה) בו אפשר יהיה להחליף זרעים, שתילים ופקעות ולהשתתף בסדנאות בנושא טבע מקומי. כל זה יקרה ביום שישי הבא, 27.11, בין השעות 12:30-10:00.
במסגרת היריד יפעל מתחם "קח-תן" - מוזמנים להביא זרעים / ייחורים / פקעות / שתילים מהבית, ולקחת כאוות נפשכם. יהיו גם דוכני מכירה קהילתיים של פקעות ושתילים למטרות חברתיות.
ההשתתפות ביריד ובסדנאות היא ללא תשלום, אך בשל הגבלות הקורונה הפעילות תתקיים בקפסולות - יש להירשם מראש לפעילויות היריד באתר המועצה.
מקווים לראותכם, צוות הבוסתן

טבע מקומי: חדשות החורשה
בשבוע האחרון השלמנו נטיעה של 100(!) עצים חדשים בחורשת חלופ (בספירה מאז תחילת מבצע "אמץ עץ" בנען). רוב העצים הם עצי חורש ארץ-ישראלים מובהקים העומדים היטב בסופות ובסערות. העצים עדיין צעירים – אבל יהוו את נוף החורשה בעשורים הבאים.
כל העצים גודלו וטופחו במשתלה של "חוג הטבע" הממוקמת במתחם המעבדה. זהו פרויקט התנדבותי שכל כולו נועד לקדם את הטבע המקומי והחורשות בנען.
בהזדמנות זו אנו רוצים להודות לאחד והיחיד – רמי מור – שתרם אין-ספור שעות בהתנדבות סביב הקמת המשתלה, והוביל את מבצעי הנטיעות בחורשה.
מתנדבים נוספים שמעוניינים להצטרף לפרויקט המשתלה או לפרויקט השימור
בחורשת חלופ מוזמנים לפנות לאייל מצליח או לשרהל'ה אלמוג.

ביטוח בריאות: מוודאים שכולם בפנים
רשימות עם פרטי החברים וילדי נען הועברו לחברת מנורה לטובת עדכון הזכאים לביטוח הבריאות החדש שלנו. באחריותכם לוודא שכל בני המשפחה רשומים. יש להיכנס לאתר מנורה לאזור האישי ולחפש את שמותיכם. חשוב מאוד לבדוק שילדיכם עד גיל 20 כולל מופיעים.
אם אחד מבני המשפחה אינו ברשימות נא לעדכן אותי בהקדם למייל ahuva@naan.co.il
אהובה פוקס

מרפאה: נפרדים מהדס
הדס עדי שרון סיימה השבוע את עבודתה במרפאה. בתקופה הקרובה יעבוד צוות המרפאה במתכונת מצומצמת ויעשה כמיטב יכולתו לתת שירות טוב לחברים.
הדס יקרה, מאחלים לך הצלחה רבה בהמשך דרכך המקצועית ובכלל.
בשם קהילת נען אנו מודים לך על שנים רבות של עבודה ושירות מקצועי לחברי הקיבוץ ולילדיו.
צוות אשכול בריאות

לילות סוערים: שומרים על המרחבים הציבוריים
לאחרונה אנו עדים להתכנסויות ליליות של צעירים ובני נוער בשטחים ציבוריים.
בחלק מהמקרים מעורבים במפגשים אלו אלכוהול, רעש ואף מעשי ונדליזם.
אנו מבקשים להבהיר כי קיום אירועים במרחבים הציבוריים בקיבוץ מצריך אישור מראש מניר אלוני – רב"ש.
מעתה ואילך כל אירוע שיתקיים במרחב ציבורי (בוסתן, אמפי וכולי) ללא קבלת אישור ייסגר מיידית. אנא כבדו את הבקשה והמנעו מאי נעימויות.
ניר אלוני, דלית ברנד ורעיה

גינה לי חביבה: גזם נקי זה הכי
עבדתם בגינה? מעולה! עכשיו נשאר להעביר את הגזם לעמדת האיסוף ליד הפחים ולהשאיר ערמה נקייה. מה זה אומר? מניחים גזם בלבד, ללא שקיות ניילון ונספחים!
את השקיות הריקות משליכים למיכל הכתום – אבל הכי טוב לעשות בהן שימוש חוזר.
בנוסף, מזכירים: פסולת גושית מותר לפנות רק בשבת. יש להניח את החפצים לצד ערמת הגזם ולא עליה. בבקשה עזרו לנו לשמור על פינות גזם נקיות ומסודרות.
אשכול התשתיות וענף הנוי

חתולים בצמרת: אוכלים רק בפינת האכלה מסודרת
זוכרים נכון? הקמנו נקודת האכלה מסודרת לחתולים במרכז הקיבוץ כדי שלא תימשך האכלה ספונטנית שלהם בנקודות שונות במרחב הציבורי. לכן אנו ממשיכים לבקש – וזה ממש חשוב - לא להאכיל חתולי רחוב במרחב הציבורי, בדגש על מרכז הקיבוץ, הכניסה לחדר האוכל, אזור הכל-בו, המכבסה, קפה אורלי ומרכז העסקים. אנא השתדלו להסביר ולהנחות גם את הילדים - במיוחד לגבי רחבת חדר האוכל. כמו כן - חשוב להדגיש כי ההאכלה בנקודה המסודרת נעשית אך ורק על ידי גורמים שעברו הדרכה בהתאם להנחיות המשרד להגנת הסביבה ואין להשאיר מזון לחתולים במקום זה באופן עצמאי. אנא הקפידו על ההנחיות. תודה.