דף מידע ודף חג בנים

דפי מידע • כניסות

קבצים מצורפים:

דף מידע מס' 3828 24.7

דף חג בנים גפן

חג בנים: כיתת גפן עושים היסטוריה
באסיפה החגיגית שהתקיימה אתמול קיבלנו את בני כיתת גפן, מחזור 64, לחברות מותנית.
תודה למי שהשתתף מרחוק בשידור החי והצביע מהבית בהצבעה הדיגיטלית (פעם ראשונה בתולדות אסיפת נען, ותודה לאייל מצליח).
ברכות חמות לכיתה המופלאה הזו, עופו גבוה, יש לכם את זה!

על הצגת חג הבנים, שצלחה את מגבלות הקורונה ועלתה על הבמה מול המצלמה – בדף נפרד.
אירוע חג הבנים ישודר הערב בשעה 20:30 בערוץ 900 ובווימאו. קישור יישלח אליכם לקראת שעת השידור. בני הכיתה יציגו את המחזמר "מרי לו" בבימויה של גבי נאור-אולמן.
וכמובן יהיו קנטטת הבנים המסורתית וקליפ. מוזמנים להצטרף מהבית.

אסיפה כללית בזום תתקיים ביום שלישי 28.7 בשעה 20:00 בנושאים:
1. בחירה לצוות איתור ציבורי (הסבר בהמשך).
2. ביצוע השקעות: מערכות סולאריות על גגות המשק, נטיעת מטע בננות, החלפת תאורת הרחוב לנורות לד.

לקראת אסיפה: מועמדים לצוות איתור ציבורי
מכרז לצוות איתור ציבורי נסגר ב-5 ליולי. אותרו שלושה מועמדים: אורית ארליך, יוני קופיט ורן ורדי. על פי נוהל מינויים ומכרזים 2030, נדרשים ארבעה נציגי ציבור לכהן בצוות איתור. היות ועבור כל מכרז מוקם צוות ייעודי, אד-הוק, שמורכב משני נציגים בצוות איתור ציבורי, שני נציגים מוועד ההנהלה, בעלי תפקידים ומנהלת מש"א, ניתן בעת הקרובה לצאת לדרך ולבחור בשלושה נציגים, ובהמשך, בהקדם, נביא לבחירת הציבור את המועמד/ת הרביעי/ת.
אנו ממליצים בחום על שלושת המועמדים, ובהזדמנות זו קוראים לחברים להיענות לקריאה להתנדב בוועדות והצוותים הציבוריים בנען.

מתחדשים: עמוד הנצחה באתר נען
לאחר עבודה מאומצת של ריכוז חומרים, הקלדה ועריכה, אנו נרגשים לבשר כי באתר נען נפתח סוף-סוף עמוד הנצחה. תוכלו לגשת אליו דרך הקטגוריה "דפי זיכרון" בתפריט הראשי.
אם מצאתם טעות, או אם אתם מעוניינים להוסיף חומרים כתובים או תמונות – מוזמנים לפנות למיה קסטרו בדוא"ל: archion.naan@gmail.com
תודה גדולה לדגנית אילן – על היוזמה והנעת הפרויקט, לטלי אריאלי – על ריכוז הפרויקט ואיסוף החומרים, ליעל פלג ויפעת סובול – על ההקלדה, להלל צ'רנר – על סריקת התמונות.
מיה קסטרו


משולש בטוח: בוחנים סגירה לרכבים
קצת רקע: מדי שישי חונים רכבים רבים באופן מסוכן באזור הכולבו-בריכה-אולם הספורט. לאחר פניות רבות של חברים לוועדת ישוב בנושא, ולאור מספר אירועים שכמעט והסתיימו בתאונה עם הולכי רגל וילדים, החליטה הוועדה לפעול לסגירת המתחם לרכבים בימי שישי.
לאחר קבלת ההחלטה, התייעצנו גם עם בעלי העסקים ולאור זאת ביקשו יו״ר ועדת ישוב ומנהלת הקהילה לבחון את סגירת המתחם גם ביתר השבוע וזאת בשל החופש הגדול, סגרי הקורונה והילדים הרבים המסתובבים במרחב הזה.
בשל האמור, מעדכנים כי בכוונתנו לסגור החל מאוגוסט את מחסומי החשמליה והאולם מהשעה 7:00 עד 19:00 בימים א'-ה', ובסופי שבוע משישי מ-7:00 עד שבת ב-19:00.
ניתן יהיה לחנות בחניות הקרובות - אולם הספורט או בית גלילי. חניית נכים תסומן בשתי החניות הצמודות לכולבו מכיוון הפאב.
לפני ביצוע ההחלטה חשוב לנו לשמוע הסתייגויות, מחשבות והצעות נוספות. מוזמנים לפנות למייל: vynaan1930@gmail.com. לחיי הבטיחות והלב השקט,
לירון פוקס ורעיה


מנהל כספים חדש: כמה מילים
שלום לחברי נען, בשבועיים האחרונים אני בתהליך כניסה לתפקיד מנהל הכספים בקיבוצכם לאחר תקופה ארוכה ומשמעותית בקיבוץ מעלה החמישה. אני חבר קיבוץ רמת רחל, הנמצא בשנה האחרונה בשנת חופש בתל אביב עם משפחתי. אני נשוי למיקי, עובדת סוציאלית בתחום השיקום, ואבא לעידן ולעמית. למדתי כלכלה חקלאית ומנהל עסקים, ואני עובד כמנהל כספים, כלכלן ,תמחירן ב20 השנה האחרונות בקיבוצים, חברת הייטק ובאגודת מים.
אני נרגש להיכנס לתפקיד בקיבוץ עם עבר חברתי וכלכלי משמעותי, שמח להכיר אנשים חדשים, ולהיפגש עם מכרים ותיקים מהעבר. כולי תקווה שיחד בעלי התפקידים, צוות העובדים המסור בהנהלת החשבונות, נוכל לקדם את הקיבוץ בכל התחומים בהם אנו עוסקים ,לתרום לפיתוח חברתי וכלכלי, לטובת חברי קיבוץ נען ורווחתם.
אני רוצה להודות לורד על החפיפה היסודית והנעימה, וכמובן על עבודתה עד כה.
עם כניסתי המלאה, במהלך חודש אוגוסט, אפרסם את הימים שבהם אהיה בקיבוץ ודרכי ההתקשרות. אשמח לעמוד לרשותכם בכל עת ובהצלחה לכולנו.
עופר כהן

רות: לא פותחת סתם עוד קריאת שירות
פתחתם כבר קריאה? מעולה. לפני שאתם פותחים אחת חדשה, אנחנו מזכירים ומבקשים שוב - אין לפתוח קריאות חדשות בנושא שבו כבר יש לכם קריאה פתוחה. כדי להמשיך התכתבות בקריאה שעדיין לא הסתיים בה הטיפול - לוחצים על כפתור "לגשת לקריאות שלי" וממשיכים משם.
תודה על שיתוף הפעולה - אשכול תשתיות

אוהבים חתולים: ולא מאכילים במרחב הציבורי
מייאו, זוכרים? לא להאכיל חתולים בשטחי המרחב הציבורי של הקיבוץ - לא באופן קבוע, ולא באופן מזדמן. במקומות מועדים כמו חדר האוכל, הכולבו, הבריכה, הפאב, וכל מקום שמתקיימת בו מכירת מזון, חשוב מאוד להקפיד לא לזרוק שאריות מזון לחתולים, ולהשתמש בפחים סגורים. שיתוף הפעולה הוא קריטי בתהליך, כדי שלאורך זמן נוכל לצמצם את תופעת חתולי הרחוב בנען. תודה!

מכל הלב: מכתב תודה מילדי כפר הילדים "מגדים"
בכפר הילדים "מגדים" מתגוררים כ-70 ילדים בגילים 18-8 אשר הוצאו מביתם.
בכפר הם מקבלים חיבוק חם, תמיכה נפשית, עזרה בלימודים וחוגי העשרה.
בשנה האחרונה עשתה נועה וידן את שנת השירות ב"מגדים", וביום שלישי האחרון ארחה את הילדים בביקור בנען.
נהנינו מאוד מקבלת הפנים החמה, מהנתינה ומהאירוח מכל הלב. כן ירבו כמותכם!
תודה רבה, צוות משפחתון תמר וילדי כפר הילדים מגדים ממגדל העמק
ואנחנו מנען - גאים בך נועה על העשייה המשמעותית. המשיכי בדרכך.

תודה של אחרי חג הבנים
אנחנו מבקשים להודות לכל מי שטרח, עזר ותרם מזמנו להצלחת אירועי חג הבנים, כנגד כל הסיכויים. לללי ניר - על הניצוח וההפקה של הקנטטה, וכמובן לחברי המקהלה ששרו, לשירה ניר - על ההדרכה המוזיקלית וההפקה של שירי ההצגה, לגל כוכבא – על ההעמדות והריקודים, לרן פרידברג וניר דגן שעזרו לנו בצילום, בעריכה, ובשידור אירועי החג, לדרור קורנל על הקלטת הקנטטה, לנדב גוטרמן, אורון לנדאו ואיל מצליח, לדורית קופיט ומיה קסטרו על טקסטים, תעודות ומורל, ולגבי נאור-אולמן הבמאית האלופה,
ותודה חמה לכל החברים שבאו בימים האחרונים לצפות בחזרות, לעודד ולעטוף אותנו באנרגיות טובות בתקופה המטלטלת הזאת. תודה רבה מקרב לב. כיתת גפן וההורים


שורה להשראה:
"יום ללא חבר הוא כמו צנצנת בלי שום טיפת דבש שנותרה בתוכה" (פו הדב)

במלאת 30 לפטירת חברנו ברוך עפר ז"ל, נעלה לקברו ביום ב' 27.7 בשעה 18:00