דף מידע ושבת יפה

דפי מידע • כניסות

קבצים מצורפים:

דף מידע מס' 3830 7.8

לבני ובנות כיתת אלמוג ולמשפחותיהם,
בסיומו של מפגן אש מרשים, כנגד כל הסיכויים, ובסיומה של שנה מאתגרת בכל קנה מידה...
ברכות חמות וגאווה מכל בית נען!

מזל טוב קולולו!
לאסתר ועירא ארליך, לאורית ונעם ולכל המשפחה – להולדת הבת והנכדה

קלפי נען: עכשיו באוויר
קלפי לאישור ביצוע ההשקעות כפי שהוצגו באסיפה שהתקיימה ב-28.7 ולאישור המועמדים לצוות האיתור הציבורי: אורית ארליך, יוני קופיט ורן ורדי מתקיימת מהיום, שישי, ועד יום שני 10.8 (כולל) בבעיות טכניות ניתן לפנות לאיילה סול.

הבהרה: מקיימים דיאלוג ומקווים להסכמה
בהמשך לפרסום פרוטוקול ועד ההנהלה על הדיון בדרכים לסיום המחלוקת בדבר הזכות לשיוך מגרש לכל אחד מבני זוג שהיו חברים ביום הקובע, ומאחר והגיעו אליי 'רעשים' שונים מהציבור,
אני מבקש להבהיר: מתקיים דיאלוג ענייני בין קבוצת הזוגות לבין ועד ההנהלה.
השקיפות שנקטנו ביחס לנושא אינה הזמנה להתערבות חברים ביוזמה פרטית, ואני מבקש לאפשר לצדדים למצות את השיח, בתקווה שיסתיים בהסכמה.
נמרוד זיו

אופס, ההרשימה התמלאה: יום חתימות נוסף על הסכמי שיוך
האמת, הפתעתם אותנו חברים. איזו היענות משמחת. המועדים הקרובים לחתימת בתי אב על הסכמי השיוך כבר מלאים עד אפס מקום. אבל אל דאגה, לטובת מי שברשימת ההמתנה – וגם מי שטרם נרשם אבל בעניין – פתחנו מועד חדש: 7.9. מוזמנים לשלוח מייל ונשבץ אתכם: minhelet@naan.co.il
עודד רובין - מנהלת הדיור

פריסת תשלומי חברים על הסכמי שיוך: עדכון
לנוחות החברים, החליט צוות הניהול לחלק את התשלום עבור חתימה על הסכמי השיוך לבתי האב שחתמו לשני תשלומים שווים. התשלומים הינם עבור מס שבח לראשות המיסים, שכר טרחה לרו"ח/יועץ המס, רישום שעבוד ברשם האגודות. התשלומים מטופלים ומשולמים במרוכז על ידי הקיבוץ, ואנו נחייב את החברים בהתאם. בהצלחה לכולנו.
עופר כהן – מנהל כספים

שירים ושערים: פיילוט במחסום החשמליה
שער חשמליה: לאחר דיון ארוך והצגת שלוש חלופות, החליטה ועדת ישוב להשאיר את שעות הפתיחה הקיימות, למעט פיילוט של חודש בימי שישי - שבו ייסגר המחסום בשעה 7:00.
בשבועות אלו נבחן הגדלת חניה על חשבון דשא הבריכה שמול הכניסה לכולבו.
בעוד כחודש נהיה חכמים יותר ונעדכן. יאללה הפועל.
ועדת ישוב

עמלות בנק: עדכון למחזיקי חשבון בבינלאומי רחובות
לאחרונה חויבו החברים בעמלת ערוץ ישיר (וייתכן שבעמלות נוספות). הועברה לבנק רשימת החברים המתנהלים בסניף בבקשה לטפל בביטול העמלות.
כיוון שמדובר בכמות גדולה של חברים, הטיפול ייקח זמן ועל כן עדיף לפנות באופן פרטי לבנק, לומר כי אתם חברי נען וכי יש לבטל את העמלה.
כיוון שאנו בעידן הקורונה ותגבור הדיגיטציה של הבנקים, יש לפנות לבנק באמצעות אתר האינטרנט דרך לשונית "התכתבות עם בנקאי". אם לא הצלחתם להתחבר או שאין לכם קוד לאינטרנט, ניתן לפנות לדנה (אשל) קולברג או לאילן פלדמן. יתר על כן, מעבר לטיפול בביטול העמלות, רצוי להצטרף ל"חשבון הירוק" - חשבון דיגיטלי ללא עמלות עו"ש עם החזרים יחסיים בעמלות ני"ע ומט"ח.
מייל להצטרפות לחשבון הירוק באמצעות אתר האינטרנט יישלח בהמשך.
זמינה לכל שאלה,
דנה (אשל) קולברג 052-2232226

עבודת ענף הנוי בגינות פרטיות: החלטת הנהלת קהילה
במהלך החודשיים האחרונים דנה הנהלת קהילה במטרות וביעדים של ענף הנוי והתברואה. הנושא נדון במספר ישיבות ונבחן על ידי צוות ייעודי. בתום תהליך ארוך, חודדו המטרות וגובשו ההחלטות הבאות:
1. מטרות ענף הנוי: א. טיפוח הגינון והמרחב הציבורי. ב. טיפול בתברואה בנען. אלו היו ועודן מטרות הענף לאורך כל שנותיו.
2. ענף הנוי צריך להתמקד במטרות שלשמן הוא הוקם ועבורן הוא מתוקצב באופן מלא מכספי קהילה.
3. בשנים האחרונות הטשטש הגבול בין הפרטי לציבורי ויש להגדיר באופן מפורש וברור גבול זה. צורך זה מתחדד נוכח האתגרים הרבים הקיימים והצפויים לענף הנוי - פרויקט הפרטת השקיה בגינות פרטיות, פיתוח סביבתי בשכונות החדשות, אחזקת המרחבים הציבוריים ויישום תכנית עבודה מעודכנת. כחלק מגיבוש תוכנית העבודה של הנוי והחזון הנופי הכולל, יוגדרו באופן ברור גם כל השטחים שבאחריותו.
בהתאם להחלטות אלו, החל מיום 16.8.20 יפסיק ענף הנוי לבצע אחזקת גינות פרטיות והקמה של גינות פרטיות חדשות.
ענף הנוי יוכל להמשיך לספק לחברים שירותים מסוימים בתשלום (כגון תיקוני השקיה קטנים, הזזת ממטרה, גיזום עץ, פינוי פסולת וכיו"ב), זאת כל עוד לא מדובר בטיפול תקופתי בגינה פרטית או הקמת גינה פרטית. השירות יינתן בהתאם לעמידה בתוכנית עבודה ובמשימות הציבוריות שהוגדרו לענף.
לבני הגיל השלישי תישמר האפשרות להזמין את ענף הנוי לטיפול תקופתי בגינה (בתשלום).
במקביל, תעודד הנהלת הקהילה יזמים מנען להיכנס לתחום זה (אחזקת גינות / הקמת גינות פרטיות בקיבוץ) ולפרסם את עצמם באמצעי המדיה הקהילתיים כדי שחברים המעוניינים בשירות יוכלו לפנות אליהם. ניתן כמובן גם לפנות עצמאית לגננים חיצוניים (כל עוד הטיפול הוא בגינת הבית ולא בשטח ציבורי).
בעוד כשלושה חודשים תיבחן ההחלטה בהתאם לעמידה בתוכנית עבודה וצרכים נוספים, אם יעלו.
תוצאות הבחינה ידווחו להנהלת הקהילה בתחילת נובמבר 2020.

החבר הרגזן לא מת על התיקן: המלצה על מדבירים פרטיים
להזכירכם, הדברת מזיקים בשטח הבית, החצר והגינה היא באחריות החבר ועל חשבונו.
כדי להקל עליכם במציאת נותני שירות בתחום זה, אנו שמחים להמליץ שוב על שני מדבירים פרטיים שנותנים מזה תקופה ארוכה שירות לחברים וכן לענפים וליזמויות בקיבוץ - בשביעות רצון גבוהה ועם המלצות מהשטח: שלומי עובד 050-7474223 ונח הדברות 052-2202021. מוזמנים לפנות אליהם ישירות במקרה הצורך.
יגאל ועמרי

פסולת גושית: לא מחפפים
בשבוע האחרון הצטערנו לראות עלייה במספר החריגות בנושא. אנו חוזרים ומזכירים: פסולת גושית (ריהוט ישן/מכונות כביסה/גרוטאות וכולי) מותר להניח ליד הפחים אך ורק ביום שבת. אנא העבירו את המידע גם לבני משפחה שפספסו את המידע הזה או שטרם הפנימו. תודה.

תודות בסיום שנת בר המצווה
הקורונה טרפה לנו את חלקה השני של שנת בר המצווה שלנו ויחד איתה את אירועי הסיום של שנה זו. בכל זאת, הצלחנו להתאים את עצמנו למצב ולהפיק ערב בלתי נשכח, שונה ומיוחד.
כמה תודות מעומק ליבנו –
תודה ענקית למדריכים הבוגרים והצעירים – גילעד משריקי, ישי לבינגר, אורי פרג'ון, אלה גפן, אלה שיפמן, ענבר בן ארי, עומר נימרי, יונתן בן צבי ולצוות החינוך החברתי. תודה על הליווי והתמיכה, על היכולת היצירתית להניע, להוציא את הטוב ועל למידה משותפת מהדרך.
תודה לכל האנשים שפתחו את הלב, נתנו יד וכתף לקיום האירועים בשנה זו ולהצלחתם.
תודה גדולה לכל השותפים לאירוע במפגן – לבני החטיבה, לאנשי התאורה, הגברה, צילום, עיצוב, עריכה, הנחייה, בטיחות ובטחון.
אוהבים ומעריכים, ילדי כיתת אלמוג וההורים

שורה להשראה:
"אולי יהיו פעמים שבהן אנו חסרי אונים מול אי צדק, אבל אסור שתהיה פעם בה נוותר על זכותנו למחות"
(אלי ויזל)