מועצה אזורית גזר מזמינה: המרוץ - הרפתקה לכל המשפחה

תרבות • 6/4/2021 כניסות

גאים ושמחים להזמין אתכם לדבר הבא:
המרוץ - הרפתקה לכל המשפחה
מנחה: רון שחר

מועצה אזורית גזר מזמינה אותך ואת משפחתך להשתתף בתחרות "המירוץ", *משחק הרפתקה אינטראקטיבי המשלב חידות באפליקציה ומשימות אתגריות במיקומים שונים ברחבי המועצה.

*
איפה*
נקודת ההזנקה הינה מקרית חינוך דרומית בין מושב סתריה לבין קיבוץ נען ( *חניון ביה"ס גוונים*), אליה יש להגיע עם רכבכם הפרטי וכל הקבוצה שלך. במתחם זה תקבלו את ערכת המתנה שלכם, תצטלמו למזכרת כל המשפחה ביחד, תהנו קצת מאווירה פסטיבלית לה כולנו חיכינו.

*
מתי*
*
יום שישי, 30 באפריל*, (חופשת ל"ג בעומר) החל משעה 08:45 ועד השעה 16:00. היציאה בסבבי פעילות על מנת לשמור על בריאותכם ולעמוד בהוראות משרד הבריאות. השעה תיקבע עם הרשמתך לפי בחירתך ועל בסיס מקום פנוי, לכן רצוי להזדרז ולהירשם. בשעה 09:00 תוכלו לצפות באמצעות פייסבוק LIVE בטקס הפתיחה שינחה רון שחר!

*
כמה זמן*
המשחק נבנה לפעילות של כ- 2-3 שעות, יחד עם זאת, אם אינכם רוצים לקחת חלק פעיל בתחרות (ולא בונים על המקום הראשון) אלא רוצים ליהנות מחוויה מאתגרת לכל המשפחה - תוכלו להמשיך ולשחק כמה שתרצו עד אשר תסיימו את המשימות או עד השעה 16:00. בשעה 16:30 יערך טקס הסיום שישודר לפייסבוק המועצה ובו המנחה, רון שחר, שיעניק את הפרס לזוכים המאושרים.

👈 עוד קצת פרטים חשובים:
עלות ההשתתפות הינה 60 ש"ח לרכב, כמות המשתתפים/ות באירוע מוגבלת, כמו כן *ההרשמה תיסגר ב - 28 באפריל בשעה 24:00*. *מהרו להירשם*. חולצות יחולקו למשתתפים.

🏆 *שלושת המקומות הראשונים יזכו בפרסים שווים!*
מנוי משפחתי לבריכה המועצתית בבית חשמונאי;
קייטנת קיץ לילדי וילדות המשפחה;
ערכת פיקניק

פרטים מלאים והרשמה באתר המועצה https://www.gezer-region.muni.il/events/495/

 

אגף קהילה

מועצה אזורית גזר

 

 

IMG-20210405-WA0040