דף מידע

דפי מידע • כניסות

קבצים מצורפים:

דף מידע מס' 3829 31.7

סיכום אסיפה: אישור השקעות וצוות איתור ציבורי
ביום שלישי האחרון קיימנו אסיפה מקוונת בשני נושאים: השקעות של המגזר העסקי, ובחירת נציגי ציבור לצוות איתור ציבורי. עשרות חברים השתתפו בזום, בנוסף לצופים בערוץ 900.

קלפי לאישור ביצוע ההשקעות כפי שהוצגו, ולאישור המועמדים אורית ארליך, יוני קופיט ורן ורדי לצוות האיתור הציבורי תתקיים בסופ"ש הבא – מיום חמישי 6.8 עד יום ראשון 9.8.

בר מצווה כיתת אלמוג: אנו נכונים מרחוק
הקורונה תפסה גם אותנו בהפתעה וטרפה את גשר החבלים. הארוחה החגיגית על הדשאים בוטלה וכל שנותר לנו הוא המפגן המסורתי.
המפגן יתקיים בחמישי הקרוב 6/8, בשעה 20:30, ללא נוכחות קהל ולצילום בלבד וישודר בשידור ישיר לכל בית נען.
למרות שנרגיש קצת בודדים, נדע שיש יש לנו צופים אוהדים מרחוק.
אנו פונים אליכם חברי וילדי נען בבקשה לא להגיע לחזרה הגנרלית (רביעי) ולא להגיע לשטח בערב המפגן (חמישי). כל חריגה מהנחיות הקורונה עלולה לגרם לביטול המפגן החשוב לנו כל כך. מבקשים את שיתוף הפעולה שלכם, אנא עזרו לנו לשמור עליכם ועלינו.
תודה על התמיכה וסליחה על כך שאנחנו נאלצים לחגוג איתכם מרחוק.
הורי וילדי כיתת אלמוג

מכרזים: עובדים על התפקידים באים
בימים אלו אנו מרכזים את כל המידע על אורך הקדנציות וסיומן בקרב מנהלי הענפים, מנהלי האשכולות ובעלי התפקידים בנען .
לאחר מיפוי זה נתחיל להוציא מכרזים באופן מדורג ונעבוד לפי נוהל "מינוי ואורך כהונה למנהלים ובעלי תפקידים בנען" - מתוך חוברת מבנה ארגוני שעברה בקלפי באוקטובר 2019. המנהלים הרלוונטיים ומנהלי האשכול והמגזר ייודעו מראש ויערכו בהתאם.
דורית שגב שכטר ורעיה בן אברהם

מאשכול הבינוי: עלות הזמנת שירות
לאור שאלות שעלו מהשטח, אנו מבקשים לדייק ולתזכר בעדכון שנעשה בחודש מרץ במקביל לתוכנית המשק. לאחר בדיקה של עלויות האשכול, נוכח הגרעון של שנת 2019 ולאור העובדה שענפי האשכול לא מתוקצבים בתקציב הקהילה, לכל קריאה של איש מקצוע ישנה עלות.
החל מחודש מרץ 2020, מחיר קריאה/שעת עבודה של ענפי האשכול הוא 150 ₪ (אינסטלציה, גז/ משק חום וחשמליה). זהו מחיר נמוך יותר מעלות הזמנת טכנאי שיבוא מחוץ לנען (250-300 ₪).
החבר מחויב לאחר שנותן השרות הגיע לדירה, נתן הצעת מחיר, בדק ותיקן את התקלה.
אם לצורך התיקון נדרשת החלפת חלק, יתווסף מחיר החלק למחיר שעת העבודה.
אנחנו כאן לכל שאלה,
צוות אשכול התשתיות ועמרי

ענף הנוי והתברואה – יוצאים לדרך עם תכנית עבודה מעודכנת:
בימים אלה מתחיל ענף הנוי והתברואה לעבוד לפי תכנית עבודה מעודכנת אשר תעגן את כלל פעילויות הענף ביעדים תחומים בזמן ובסטנדרטים ברורים. אנחנו נכנסים כעת לתקופת הרצה של חודשיים ולאחריה נבצע סבב תיקונים ודיוקים של התוכנית. לאחר מכן נפרסם את התוכנית לציבור ונציג אותה באופן קבוע באתר נען. כאמור, בחודשיים הקרובים אנחנו בהרצה ונודה על שיתוף הפעולה והסבלנות. יגאל ועמרי


אולפן מוזיקה: סוגרים שנה וחושבים על הבאה
כמה מילים בסופה של שנת הלימודים שעברה עלינו. התחלנו את השנה כרגיל ואז... הכול נעצר. קורונה. במשך כחודשיים למדו רוב התלמידים דרך הזום ובהמשך חזרנו ללמד, בהתאם להנחיות ולהגבלות. את השנה נאלצנו לסגור ללא אירועי הסיום שלנו, כמעט בכל הכיתות.
אז מה בכל זאת היה?
באולפן למדו כ-100 תלמידים, מחציתם ילדי נען ומחציתם תלמידי חוץ (כ- 8 מבוגרים) - סקסופון, חליל, קלרינט, חליליות, גיטרה חשמלית וקלאסית, גיטרה בס, פסנתר, תופים ופיתוח קול, ולימדו 10 מורים.
באולפן פועלים 4 הרכבים: הרכב חליליות בניהולה של רוני גולדנברג, הרכב מבוגרים והרכב הדיקסי בניהולו של יוסי רגב, הרכב "איי קיו אי קיו" בניהולו של שי סובול.
גם השנה פתחנו חוג חליליות – 8 ילדים – שהתווספו לשתי הקבוצות שכבר פועלות, וימשיכו גם בשנה הבאה במימון הקרן לתרומה.
תלמידי האולפן תורמים לאורך השנים לאירועי התרבות בנען, בפעילויות השונות וחגים בהדרים ובתמיכה ועזרה מוזיקלית והופעות בבתי הספר "שחקים" ו"איתן".
זו הייתה השנה, הקצת שונה, שחלפה, ומקווים שהשנה הבאה תהיה בריאה וטובה מקודמתה, גדושה בתרבות, בצלילים ובאירועים שמחים.
אנו פותחים את ההרשמה ומזמינים אתכם להבטיח את מקומכם. פתיחת שנה"ל: 1.9.2020
"מוסיקה היא חוק מוסרי – היא נותנת כנפיים לשכל, נפש ליקום, מעוף לדמיון, קסם לעצבות, חיים להכול" (אפלטון)
מחכים לכם, קובי 052-2232902, ללי 052-2232439, משרד אולפן המוזיקה - 2401

לחברי חוג הנוער 2000: פיקסו אצלכם בסלון
ברוח הזמן ננסה גם אנחנו לחוות את הטכנולוגיות העכשוויות ולשמור על אפשרות להתעשר במידע ובחוויה בהתאם לתנאים החדשים. עם ד"ר גילית איבגי ופיקסו הצעיר והמבטיח ניפגש השבוע באתר נען ובערוץ 900 החל מיום ראשון 2.8. השידורים יתקיימו בשעות 10:00 ו-18:00 למשך כל השבוע.
בשל מגבלות של זכויות יוצרים התחייבנו כי לא נקליט ולא נשדר הרצאה זו מחוץ "לגדר נען". מבקשות לכבד בקשה זו. נשמח למשובים כדי שנדע איך להמשיך.
תקציר ההרצאה: פיקסו הצעיר - התפתחות של גאון.
במוזיאון פיקסו ברובע הגותי בברצלונה מצויים רוב ציורי הילדות והנעורים של הגאון, נתבונן בהם נעבור עימו לפריז בירת המודרניזם באמנות ונראה כיצד אתגר את עצמו ואת פטרוניו בסגנונות חדשים. נסיים ביצירה המונומנטלית "גרניקה" ולא נשאיר מושג בלתי מוסבר.
צפיה מהנה.
צוות חוג הנוער 2000

מרפאת השיניים: טיפולים אסתטיים
מרפאת השיניים עוברת בשנה האחרונה בחינה מעמיקה במגוון תחומים. כבר התבצעו מספר שינויים; בכוח אדם, במחשוב השירות וכן בהתנהלות הכלכלית. במסגרת בחינה זו, ומתוך רצון לשמור על תקציב הקהילה, הוחלט לערוך שינויים בין היתר בתחום של הטיפולים האסתטיים. החל מ-1.8.2020:
1. טיפולים אורתודנטיים ימשיכו להינתן ללא תשלום לילדים עד גיל 18. חברים הבוחרים לבצע טיפול אורתודנטי לאחר גיל 18 יוכלו לבצעו על חשבונם הפרטי.
2. כתרים - חבר הבוחר לבצע שדרוג מכתר חרסינה לכתר זרקוניה ישלם את הפרש העלות.

גם בבריכה: לא מאכילים חתולים
הורים יקרים, אנא הסבירו לילדיכם לא להאכיל חתולים במרחב הציבורי, בדגש בימים אלה בעיקר על אזור הבריכה. האכלת חתולי רחוב, אם מתקיימת, חייבת להיעשות בצורה מסודרת לפי הנחיות המשרד להגנת הסביבה כדי למנוע מפגעים. מזנון הבריכה הוא אזור עם אוכל אטרקטיבי לחתולים, ואנו מבקשים לא לזרוק לחתולים שאריות מזון ולא להשאיר שאריות מזון על השולחנות או מתחת לשולחנות. אכלתם ושבעתם? אספו את מה שנשאר, קחו הביתה, או השליכו לפח סגור (יש פחים סגורים גם במזנון וגם בעמדת הגלידות). הסבירו לילדיכם: אם אוהבים חתולים - לא מאכילים במרחב הציבורי. תודה על שיתוף הפעולה!
יורם ואייל