דף מידע

דפי מידע • כניסות

קבצים מצורפים:

דף מידע מס' 3824 26.6

קולולולו מזל טוב!
ברכות חמות לדניאל ונועם פרל – לנישואיהם, לדרורית ומשה ולכל המשפחה

אירועי חג בנים: כתת גפן מתקבלים לחברות מותנית
אסיפה כללית חגיגית לקבלת בני כיתת גפן ל"חברות מותנית" - מחזור ראשון בסטטוס זה - תתקיים ביום שלישי 21.7 בשעה 20:00 במועדון.
בני ובנות גפן: עילי אנוך, דור אשל, נח גינדין, לירון גפן, שירה גפן, סול וידן, ניצן זמיר, רואי ישר,
גיא סוקלסקי, דפנה עומסי, גלי ציוני, נטע רגב, רן רגב, הלל רחמוט, זיו שגב, דריה שרון, דנה שנער (תושבת יציץ).
מסיבת החג תתקיים ביום שישי 24.7. בני הכיתה יציגו באמפי את המחזמר "מרי לו" בבימויה של גבי נאור-אולמן. וכמובן מיטב המסורת – קנטטה, קצת ברכות, קליפ ומסיבת ריקודים. יש למה לצפות. מתכוננים וכבר מתרגשים,
בני ובנות גפן

תוצאות האמת: תוכנית הבינוי וקבלה לחברות
בקלפי שהתקיימה בסופ"ש האחרון אושרה תוכנית הבינוי של נען, והתקבלו לחברות שלושה חברים חדשים: יובל ריטוב (בן זוגה של סולי זליגמן), איציק מתתיהו (בן זוגה של הילה רוניס), ומורן ליפשיץ (בן זוגה של שרון סהר). ברכות!

נוהל חברות מותנית: פרסום לציבור
לפני כחמישה חודשים קיבלה אסיפת נען בהצבעת קלפי החלטה להמיר את הקבלה לחברות של בני הקיבוץ בסוף י"ב לקבלה לחברות במעמד מותנה. בעקבות ההחלטה הקים ועד ההנהלה צוות עבודה בראשותה של מנהלת הקהילה,
לצקת תוכן בסטטוס 'חבר מותנה'.
הצעת הצוות הוצגה השבוע לוועד ההנהלה, ולאחר שבוצעו בה מספר תיקונים, היא אושרה ונשלחה אתמול לחברים.
ניתן למצוא את נוסח הנוהל באתר נען.
חברים בוועד ההנהלה ציינו לשבח את העבודה שנעשתה, ואנו מקווים שגם החברים יברכו על המוגמר.
הגשת הסתייגויות לנוהל תתאפשר תוך שבועיים, עד 10.7.2020 למייל: ofri@naan.co.il.

פינוי שוכרים משכונות המיועדות לבניה: עדכון
תוכנית הבינוי של נען אושרה בשעה טובה ומשמחת בקלפי, ואנו נערכים לשלב הבא: תכנון ופיתוח תשתיות בשכונות בנדס, אסם, גני הלל ונגריה.
לקראת מהלך זה, אישר צוות הניהול את פינוי המבנים המושכרים במתחמי האסם, הנגריה וגני הלל, ובהתאם לכך יתבקשו שוכרי המבנים לפנותם עד סוף 2020.
בתקופה הקרובה תפנה רומי בר לב לשוכרים, ותציע מקומות חלופיים בהתאם למצאי הקיים. מדרג העדיפות – סדר הצעת מקומות חלופיים לשוכרים - יקבע על ידי הנהלת קהילה ולפיו יתנהל המעבר.
שיהיה לכולנו בהצלחה ושנתקדם במהירות ובאחריות לקראת היעד החשוב – בנייה חדשה בנען. צוות הניהול ומנהלת הדיור

שיוך חוזי: מי רוצה להיות בסיבוב השני?
עדיין מתרגשים מהפיילוט המוצלח, שבו חתמו 32 בתי אב ראשונים על הסכמי השיוך החוזי, ואנחנו עם הפנים קדימה. לשמחתנו, בעקבות בקשות של חברים רבים ובהמלצת רו"ח המלווה אותנו – רביב ישי, אנו נערכים להמשך החתימות עם קבוצת החברים הבאה. יום החתימות השני בהיסטוריה הנענית ייערך ב-14.7. רוצים להיות בפנים? הצטרפו אלינו!
איך מצטרפים? שולחים מייל למנהלת הדיור minhelet@naan.co.il. ההרשמה פתוחה עד 5.7.2020
נשמח לשמוע ממכם, וכמובן מוזמנים לפנות בכל שאלה.
מנהלת הדיור

הכלבים נובחים בלילה: בקשה מהבעלים
מגיעות אלינו פניות רבות של חברים המתעוררים באמצע הלילה לקול נביחות כלבים של שכניהם.
אנו מבקשים מכם, בעלי הכלבים, בכל לשון של בקשה, להתחשב ולהכניס בלילות את הכלב הנובח הביתה ,ללינה משפחתית, כדי לא להפריע למנוחת השכנים. תודה על ההתחשבות,
הנהלת הקהילה


שוחים על זה: עדכונים מהבריכה
בהמשך להחלטה על שינוי התנהלות הבריכה, ועם יד על הדופק להתייעל ולחסוך בהתאמה לצרכים, בחנו בקפידה בחודש החולף את שעות הפעילות ובעיקר את כמות המתרחצים בשעות הצהריים.
לאור מספר המשתמשים הנמוך והביקוש הדליל, ומתוך כוונה לצמצם עלויות כשאינן לצורך, החלטנו להמשיך גם בחודש יולי בפיצול שעות פעילות הבריכה וסגירתה בצהריים 16:00-12:00. לקראת אוגוסט נבחן זאת מחדש.

מחוץ לתחום: לא נכנסים כשסגור
לאחרונה אנו נתקלים במתרחצים ליליים בבריכה שלא בשעות הפתיחה .אנו מזכירים שחל איסור מוחלט על רחצה ללא מציל ובשעות שבהן הבריכה סגורה .עבירה שכזו עלולה להיות הרת אסון.
מי שלא נשמע להנחיה זו עובר על החוק ומסכן את עצמו. להזכירכם, האזור מרושת במצלמות – אנא מנעו מכולנו אי נעימות מיותרת. קחו אחריות, תתאפקו, ובואו בשמחה בשעות הפתיחה.
המשך עונת רחצה נעימה ובטוחה,
צוות הבריכה

אביב במעון אביב: הזמנה למעורבות חברתית
בתקופת הקורונה יצאנו, קבוצות חברים מנען, לרמלה השכנה לחלק מזון לקשישי העיר. אנשי הרווחה ברמלה שמחו והעריכו ואנחנו הרגשנו שעשינו דבר נכון. בעקבות כך נוצר קשר עם מעון אביב ברמלה, המיועד לאנשים המתקשים לנהל חיים עצמיים. ביחד עם צוות המעון ושותפות של 30 חברות וחברים מנען ומחוץ לנען התחלנו השבוע להפעיל במעון "בית ספר ערב". ההרצאה הראשונה הייתה בתחום הקולנוע ועסקה ב"דמות הנווד בסרטיו של צ'רלי צ'פלין". על פי המתווה המתוכנן יגיעו חבר או חברה מנען אחת לשבועיים בשעות הערב המוקדמות להעביר במעון הרצאה קצרה או פעילות חווייתית באחד התחומים הבאים: חג ומסורת, בריאות וטיפוח הגוף, טבע וסביבה, אומנות, והחברה בישראל.
בחגים נקיים קבלות חג ומספר פעמים בשנה נארח את דיירי המעון בנען למגוון פעילויות.
בעתיד יש לנו רצון ליצור קשרים אישיים בין חברי וחברות נען שיבחרו בכך, לבין דיירים במעון שירצו בדבר. הכוונה לתבנית יחסים של אח בוגר או אחות בוגרת, שמעבר להיכרות ראשונית פנים אל פנים, תהיה מושתתת בעיקר על קשר טלפוני ותאפשר לדיירי המעון ולחברי נען לחוות קשר של תמיכה חברתית הדדית. מי שמעוניין לדעת יותר או רוצה לבדוק אפשרות להשתתף באחת הפעילויות מוזמן ליצור קשר ויענה בשמחה רבה.
בברכת חברים,
עמי רוניס

העברות בין תקציבי חברים: למי פונים
בנושאי העברת כספים בין תקציבי חברים, ניתן לפנות במייל לאורית ברקאי orit@naan.co.il
העברה שתתבצע עד 7 לחודש עוקב תיכנס לתקציב הנוכחי.

מועדון סרטי דוקו: חוג הנוער 2000
הקרנת סרט הדוקו שאמורה הייתה להתקיים ב-30.6, מבוטלת ולא תצא לפועל.
בנוסף, בשלב זה אין הערכות לתוכנית שנתית 2021-2020. לכשיתבהר המצב והוראות הריחוק החברתי תהיינה ברורות יותר, נערך בהתאם.

הסלון למוזיקה קאמרית: לרגל המצב, פתיחת התרבות, לכאורה, והסרת החסות לקונצרטים מטעם משפ' בורשטיין (מקוסטה ריקה), משעה "הסלון למוזיקה קאמרית" את פעילותו לעונת 2021-2020.
נקווה לימים טובים יותר.
יעקב גודו