דף מידע ושבת יפה

דפי מידע • כניסות

קבצים מצורפים:

דף מידע מס' 3815 24.4

מזל טוב קולולולו!

להילה רוניס ואיציק מתתיהו, לגלדיס ואבנר ולכל המשפחה,
להולדת הבן והנכד – איתי


זוכרים ומחבקים: טקסים מרחוק
טקס יום הזיכרון – בשידור חי – ביום שני 27.4 בשעה 20:00
טקס עצמאות – משדר מיוחד – ביום שלישי 28.4 בשעה 20:00
את האירועים תוכלו לראות בערוץ 900 / לייב פיסבוק / וימאו


ממנהלת הדיור: תוכנית בינוי ועוד
זוכרים שאנחנו נפגשים ביום ראשון? כאן למטה כל הפרטים. בנוסף, שלחנו אליכם היום דף עדכונים שתהיו בעניינים, וגם את רשימת הבונים הפוטנציאלים לבנייה החדשה – לפי התור המעודכן והסופי.
את הכול תוכלו למצוא באתר נען.
• תוכנית הבינוי ותוכנית התנועה נשלחו אתמול וניתן לראות אותן גם באתר נען בקטגוריית דיור.
• שאלות במהלך השידור תוכלו לשלוח בווטסאפ/אסמס ללירון גולדסטין 054-6400604, וגם בצ'ט בזום.
• ביום ראשון נשלח אליכם קישור לזום. כי גם מרחוק – נשארים בתמונה😊
מנהלת הדיור


פנסיה וכיסויים ביטוחיים בתקופת קורונה: לעובדים בחל"ת ולעצמאיים שהפסיקו להפקיד
בעקבות משבר הקורונה עובדים שהוצאו לחל"ת וכן חלק מהעצמאיים אינם מפרישים לפנסיה.
להפסקת הפקדה לפנסיה עלולות להיות משמעויות הן על גובה החיסכון הפנסיוני והן על הכיסויים הביטוחיים:
• כיסוי ביטוחי למקרה מוות – קצבת שארים
• כיסוי ביטוחי לנכות / אבדן כשר עבודה
חשוב מאוד שכל חבר בגיל העבודה ישמור על רציפות ביטוחית.
1. מבוטחים בקרן פנסיה חדשה (מנורה מבטחים או אחרות) – באופן אוטומטי למשך 5 חודשים מופעל "ריסק זמני". מעבר לתקופה זו יש לבקש הארכה מחברת הפנסיה.
"ריסק זמני" שומר למבוטח על גובה ביטוח השארים וביטוח הנכות שהיו לו לפני שיצא לחל"ת/ כאשר הפריש לפנסיה.
2. עובדי חוץ שמבוטחים בפוליסות ביטוח (שאינן דרך נען) – על כל חבר שמבוטח בפוליסת ביטוח (ביטוח מנהלים) לפנות לסוכן הביטוח שלו כדי להסדיר את נושא הריסק הזמני.
3. חברים המבוטחים בפוליסת המגן (מגדל) – פוליסה זו הינה פוליסה ותיקה עם תנאים מובטחים. לכן אין להפסיק להפקיד את כספי הפרמיה החודשית.
בכל שאלה או התייעצות ניתן לפנות אליי במייל enav@naan.co.il ענב סוקלסקי


ממחלקת כספים ומש"א: טפסי 106
חברים שנדרשו להעביר טפסי 106 לשנת 2019 יכולים להניחם במגירה של מש"א במשרד או לשלוח למייל income@naan.co.il. בשאלות ניתן לפנות לדומיניק. תודה על שיתוף הפעולה!


דם חם: תודה לתורמים
השבוע התקיימה התרמת דם בנען. בעזרת ההתגייסות החשובה סיימנו את היום עם 60 מנות דם מצילות חיים! תודה גדולה לתורמות ולתורמים. מחמם את הלב.
רק בריאות, צוות המרפאה


למען האחר: על התנדבות ועשיה חברתית
ביום שני האחרון יצאנו (רעות קרנצברג, הדר צחר, אסף גודו, יובל ארז ובן זוגה ראובן ואנוכי) לסייע בחלוקת אלף חבילות מזון יבש לנזקקים ברמלה השכנה. מצאנו את עצמנו מטפסים בחדרי מדרגות; מצלצלים בפעמונים; משכנעים אנשים מעבר לעינית שרק הבאנו להם חבילה מהעירייה; נסוגים שני מטרים לאחור וכאשר הדלת נפתחת זוכים לתודה נרגשת מקשישה בחלוק בית או קשיש מופתע.
הייתה זו ההזדמנות להושיט יד לשכנים בעיר הקרובה והיא התקבלה בחום ובהערכה.
יובל וראובן צרפו לכל ארגז מזון חרצית צהובה מלאה באהבה, ושלוש משפחות נוספות שלא יכלו להצטרף פיזית תרמו סכום כסף נכבד למען פעילות זו.
קיבלנו פנייה לסייע בשבוע הקרוב בחלוקת מזון מבושל קפוא לקשישים. הפעילות תתקיים ברמלה ביום שלישי – יום הזיכרון - בין 8:30 ל-10:30. מי שמוכן לתת כתף מוזמן לפנות אליי בכל שעה במהלך סוף השבוע 052-3578129 ami_ronis@naan.org.il
במשנה כתוב: "עַל שְׁלשָׁה דְבָרִים הָעוֹלָם עוֹמֵד, עַל הַתּוֹרָה וְעַל הָעֲבוֹדָה וְעַל גְּמִילוּת חֲסָדִים". ההתנדבות למען זולת נזקק היא גמילות חסדים במיטבה. כדי להתנדב ולסייע אין צורך בידע מוקדם. כל החפץ ימצא את הערוץ המתאים לו, את העצימות ואת התדירות הנכונות לו. ההתנדבות אכן דורשת (זמן, כסף, מאמץ פיזי ונפשי), אך היא מתגמלת בתחושת משמעות, בריאות נפשית ואיכות חיים. בחודש האחרון אנו מתברכים בנען בעשייה התנדבותית רבה ומשמעותית של בני הדור השלישי והרביעי בעיקר עבור חברי הדור השני. הזמן יחלוף והקורנה גם, ויש מקום לשמר את אותה התנדבות מבורכת. אני מזמין חברים וחברות להביא נושאים נוספים לשיח הציבורי גם אם הם שנויים במחלוקת.
בברכת חברים, עמי רוניס


שורה להשראה:
כל מה שרוצה הייאוש, הוא שננטוש. הייאוש הוא מנתח פלסטי, המציע לגידם לכרות את ידו השנייה, הבריאה, כדי ליצור סימטריה בגופו. "אני לא יודע מה עבר לי בראש. הוא היה מאוד כריזמטי,
הרופא הזה"
(הרב כפיר שחר מתוך הספר "ציפור עם פחד גבהים")