דף מידע ושבת שלום

דפי מידע • כניסות

קבצים מצורפים:

דף מידע מס' 3816 1.5

שבת שלום
וחג פועלים שמח

ועדת ישוב: הודעה על בחירת יו"ר ונציגי ציבור
בחודש פברואר פורסם מכרז לאיתור יו"ר וארבעה חברים נציגי ציבור לוועדת ישוב.
בישיבת ועד ההנהלה שהתקיימה בשבוע שעבר נבחר הרכב הוועדה:
1. לירון פוקס – יו"ר הוועדה
2. אתי מניס – חברה
3. חן קרן – חברה
4. יריב ציוני – חבר
5. גולן יונתנוב – חבר
6. אילן פלדמן – חבר במעמד משקיף, ללא זכות הצבעה.
צוות האיתור המליץ על המועמדים תוך חשיבה על תמהיל ועדה שיאפשר עבודה אפקטיבית ומיטבית, שילוב של מיומנויות משלימות, ניסיון מקצועי, היכרות עם נען ומערכות מוניציפאליות נוספות, מוטיבציה אישית, יכולת התמדה לאורך זמן ומתן ייצוג הולם ומגוון לקהילת נען.
אנו מאחלים לחברים החדשים הצלחה מרובה בעשייה החשובה.
בהזדמנות זו אנו מבקשים להודות לחברי הוועדה היוצאת - רותי גלילי, קלר שילה, שירי אלמוג אפיץ, אילן פרידברג, אהרון נרקיס ואייל גרני - על האחריות והמסירות לנען לאורך קדנציה של ארבע שנים. ועד ההנהלה וצוות האיתור

הזמנה אישית לערב שיתוף ציבור:

משקפיים עגולים לי בקצה החוטם: מנחם תעשה לי שש-שש
החל מהשבוע הקרוב יחזור מנחם האופטומטריסט לפעילות. יגיע לנען בימי שלישי.
הזמנת תור יש לתאם ישירות מולו בטלפון: 054-3130515

מכתב תודה: התגייסות חברים למען קשישים נזקקים ברמלה
לכבוד מזכירות נען,
נבקש להביע את תודתה העמוקה של קרן רמלה לחינוך תרבות ופיתוח לחברי קיבוץ נען על ההירתמות וההתגייסות עבור תושבי העיר רמלה בבחינת 'איש את רעהו יעזרו ולאחיו יאמר חזק'.
תרומת חברי הקיבוץ הבאה לידי ביטוי הן בתרומת כסף וחבילות מזון והן בשינוע חבילות מזון לתושבי העיר, היא משמעותית וחשובה, מוסיפה לחוסן של הפרטים השונים בעיר, ובכך מסייעת בהתמודדות האומה כולה עם מגפת הקורונה.
דווקא בעת הזו, שבה כולנו מתמודדים עם מציאות חדשה ולא פשוטה, יש בשכנות הטובה להעניק נחמה ותקווה לאלו המתקשים יותר להתמודד עמה.
בתקווה להמשך שיתוף פעולה בעתיד, ובברכת בריאות איתנה וחזרה מהירה לשגרה.
בכבוד רב,
עו"ד ליאור רשף-דרעי
מנכ"ל קרן רמלה לחינוך, תרבות ופיתוח

מהתרבות: תודה
בתקופה האחרונה אנו חווים אתגרים חדשים ודרכם למדנו לייצר תרבות אחרת. תרבות מגוונת, מקוונת, מקרבת ובעיקר - כזו שעוזרת לנו לשמור על הערך החשוב - קהילה.
וזה הזמן להודות לכל מי שהתגייס, התנדב, תרם ותמך בכל פעילויות התרבות:
תודה למעבירי הפעילויות של קהילה און ליין, לכל מי שהשתתף בטקסים ועזר לנו לשמור על מה שכל כך חסר לנו בתקופה זו.
וכמה תודות אישיות: אורלי (שגב) רולניק ושלומית (אלמוג) שחר שמלוות אותי בכל תוכניות ה"קהילה און ליין" ותודה ענקית במיוחד על הרמת פרויקט מפגשים וירטואליים ליום הזיכרון אשר הביאו אלינו את הסיפורים של המשפחות השכולות וסיפור מהשבי. פרויקט מרגש במיוחד שחיבר את כולנו ביחד ובעיקר נתן למשפחות את התחושה שאנחנו זוכרים ביחד.
לשי קופיט - תודה ענקית על היצירתיות, ההקפדה, האחריות ועל כך שעמדת לצד כל הפקת תרבות בתקופה האחרונה וגרמת לה פשוט להיראות טוב יותר, מחברת יותר ומעניינת יותר.
ללי ניר- על ההירתמות האין-סופית, התמיכה, ההכוונה וכמובן הליווי המוזיקלי.
ותודה גדולה לצוות ההפקה הטכני שעמל וטרח להביא לקהילת נען את הטקסים עד הבית ובצורה הטובה ביותר שניתן: רן פרידברג - צילום והפקת סט, אורון לנדאו – תאורה, נדב גוטרמן - הגברה וסאונד, ניר דגן - הפקה טכנית והבאה לשידור, תומר שגב - הקמה ותפעול.
וכמובן לכל הרבים והטובים שנתנו יד ונענו בשמחה לעזור - נפלא להיות חלק מקהילה תורמת ומתגייסת. גיל גלוטמן


פיסה להשראה בסימן אחד במאי (מתוך רב המכר "אדמה נענית")

איפה הן הבחורות ההן?
"כשמדברים על פלחה, אי אפשר שלא להזכיר את גרטה. דמותה היפה של גרטה, כשהיא עובדת כתף אל כתף עם הגברים בקומביין, בטרקטור ובקטפת, היתה חלק מהנוף.
אני רוצה לספר לכם מקרה שסיפרה לי גרטה לפני שנים. היה זה לפנות ערב, עת עבדה בשדה, ונותרה אותה שעה לבדה. לפתע ראתה מרחוק כמה ערבים ההולכים ומתקרבים אליה. תחילה נבהלה והיתה אובדת עצות, אך לאחר דקות אחדות אזרה עוז, עלתה על אחת הגבעות והחלה לצעוק: 'חבר'ה בואו, חבר'ה בואו'! לא היה כמובן אף אחד בסביבה אך היא המשיכה לצעוק. הערבים נבהלו מ'החבר'ה' שמאחורי הגבעה, וחזרו כלעומת שבאו, וגרטה סיימה את החריש.
אני זוכרת אותה עובדת יומם ולילה. היה ידוע שאם רוצים לשמור על כלי מסוים – צריך לתת אותו לגרטה. היא היתה מטפלת בכל כלי באהבה ובמסירות. מנקה, משמנת, מפרקת ומרכיבה.
לא פלא, איפה, שהיא זכתה בפרס העבודה". (פנינה אברמסון, נען 1979)