דף מידע ושבת שלום

דפי מידע • כניסות

קבצים מצורפים:

file 53286

שבת שלום ומזל טוב!


ערב שיתוף ציבור: תקציב מערכות החינוך
לקראת ערב שיתוף הציבור שיתקיים בזום ביום שני 26.7, בשעה 20:30, נשלח השבוע לחברים חומר המפרט את ההצעה לתקציב מערכות החינוך לשנת הלימודים תשפ"ב כחלק מתוכנית המשק לשנת התקציב 2022.

מהאולפן למוסיקה
ברצוננו לתאר בקצרה את שעברנו בשנת הלימודים תשפ"א באולפן המוסיקה.
התחלנו את השנה בסגרים באים והולכים שהכתיבו למידה מרחוק בזום למשך כחמישה. באמצע חודש פברואר חזרנו ללמד פנים אל פנים, בהתאם להנחיות. בחודש מאי, יצאנו להפסקה קצרה נוספת במהלך "שומר החומות" ומאז ללמידה רציפה (סוף, סוף).
באולפן למדו השנה כ 100 תלמידים ולימדו 9 מורים, נגינה בכלים; סקסופון, חליל, קלרינט, חליליות, גיטרה חשמלית וקלאסית, גיטרה בס, פסנתר ותופים. 100 תלמידים (מחציתם ילדי נען ומחציתם תלמידים מהסביבה - תופים ולימדו 9 מורים. בנוסף, באולפן פועלים 4 הרכבים - הרכב חליליות בניהולה של רוני גולדנברג, הרכב "תן ת'ריף" בניהולו של שי סובול ושני הרכבים בניהולו של יוסי רגב - הרכב מבוגרים והרכב "הדיקסי". השנה פתחנו שוב, חוג חליליות (12 ילדים בשלוש קבוצות) שימשיכו גם בשנה הבאה. תלמידי האולפן תרמו גם השנה במהלך כל שנה לפעילויות התרבות בנען, בחגים ובמועדים השונים וכן בפעילויות ב"הדרים".
השנה יסתיימו הלימודים באולפן בסוף יולי ויתחילו מחדש כבר ב 22.8.21. זאת מאחר וחודש ספטמבר עמוס בחגים. ההרשמה לשנת הלימודים הקרובה נפתחת בימים אלה ואנו מזמינים אותכם להבטיח מקומכם.
לסיום - "מוסיקה היא חוק מוסרי – היא נותנת כנפיים לשכל, נפש ליקום, מעוף לדמיון, קסם לעצבות, חיים להכל". – אפלטון.
מחכים לכם...ההרשמה בעיצומה.
קובי – 0522232902, ללי – 0522232439, אולפן המוסיקה - 2401

ממנהלת השיוך – יום חתימות
יום חתימות על הסכמי שיוך יתקיים ביום ג', 10.8.21, במועדון החברים. חברים שטרם חתמו על הסכם, מוזמנים לפנות אלינו לתאום במייל minhelet@naan.co.il.
לתשומת ליבכם: תוקף ההסכם שנחתם ע"י הקיבוץ מול רשויות המדינה בנוגע למס שבח ומס רכישה, עתיד להסתיים בחודש נובמבר 2021. המשמעות היא שחברים שיחתמו על הסכם שיוך לאחר מועד פקיעת תוקף ההסכם הקיים צפויים לשלם סכומים גבוהים יותר.

חג בנים:
למִי תודה, למִי ברכה? לעבודה ולמלאכה"
רוצים להודות מקרב לב לכל הרבים מאוד שעמלו, נרתמו ותרמו להצלחת אירועי חג הבנים של קבוצת רותם: לגבי אולמן נאור הבימאית והמנטורית המוכשרת שלא מוותרת, לללי ניר על הניהול המוזיקאלי של הקנטטה וניצוח מנצח ולחברי הקנטטה ששרו והתרגשו איתנו ולכבודנו, לשירה ניר על ההדרכה הקולית הצמודה, לגל כוכבא שנתנה לנו את הקצב על הבמה והפיקה את הריקודים והעמדות, לאסתר צ'רנר, אתי מדר הלוי ואורן בר גיל על העזרה הרבה בתלבושות ולשי קופיט שסייעה מאחורי הקלעים במהלך ההצגה, לליאור שני שהעניק ליווי צמוד לכל נושא התאורה וההגברה, למורן כוכבא וגדעון ברומר שהוזעקו לטיפול חירום טכני באמפי בערב החג והצילו את המצב, לרועי נורקין על התסריט ולהרן גלילי על צילום ועריכת קליפ הקבוצה, לגלית יערי שתיעדה בתמונות מרהיבות, ללי צ'רנר שתרם את רכבו להצגה ולרועי גלוטמן על ההדפסות לקראת ובמהלך ערב החג וההצגה, לדורית קופיט שעצבה בטוב טעם ובהרבה סבלנות וניסיון את כל פרסומי האסיפה והחג ועיצוב הפואיה וליובל גורן שסייע בהתקנת הפלטות בפואיה, לעפרי קרן על יעוץ והגהה לפרסומים השונים, לאסנת ירקוני על הלווי הצמוד לאורך השנה מטעם החינוך החברתי והצילומים המקסימים לפוסטרי החג ולדלית ברנד שתמכה ולוותה מרחוק, לאיל מזרחי שתמיד שם בשבילנו בכל ענין ולבני החטיבה והחטיבה הצעירה , ובמיוחד ל לירון שגיב, עומר בן-ארי, אדם די נור ועמית גפן על ההתגייסות בתפעול התפאורה בחזרות ובהצגה, לצוות התק"מ 11 שהפיק מסיבה לאחר ההצגה, לרעיה מנהלת הקהילה וגיל מנהלת התרבות על הרוח הגבית לכל אורך הדרך, לעובדי ענף המזון שפתחו את חדר האוכל לרגל החג במאמץ מיוחד, לענפי הנוי והחשמלייה שעזרו לשפצר ולדגם את האמפי לקראת ההצגה, לעדי שרון מדריך הקבוצה המסור שלא נשבר, וכמובן – להורי הקבוצה שארגנו, כתבו, הלבישו, בנו את התפאורה, האכילו, סחבו, ניקו, עודדו ובקיצור – הביאונו עד הלום!
כבר אמרו חכמים כי "דרוש כפר כדי לגדל ילד" – אז האמירה הזו תקפה לפחות עד אחרי חג הבנים, כולל! להתראות בשבילים – בני ובנות "רותם".

אומגה וקיר טיפוס - המועצה מזמינה לפעילות ספורטיבית בנען, יום חמישי 5.8, בין השעות 20:00-17:00, מתקן אומגה וקיר טיפוס. פרטים והרשמה באתר המועצה.

שורה להשראה בסימן חגיגת המצווה:
"אין זה חשוב באמת להחליט בגיל צעיר מה בדיוק הנך רוצה לעשות כשתגדל... חשוב הרבה יותר להחליט על הדרך בה אתה רוצה לחיות. אם תהיו ישרים עם חבריכם ואם תיקחו חלק במאבקים שטובים לאחרים ולא רק לעצמכם, הרי נדמה לי שזה מספיק! 'מה תהיו' זה כבר פחות חשוב".
(גולדה מאיר)

_____________________________________________________________________
לאהרל'ה פוקס ולמשפחה, במות האם - תנחומים מכל בית נען