מבזק צח"י נען בעניין הקורונה: החלטות לגבי האירועים הקרובים

הודעות מזכירות • כניסות

שלום חברים

 

היום נפגש צוות החירום היישובי לחשיבה משותפת על דרכי ההתמודדות אצלנו בנען עם נגיף הקורונה.

בחנו את הסיכונים הכרוכים בקיום אירועי פורים, בהתייחס לגודל הקיבוץ (לפעמים הגודל כן קובע😊) ולמספר המשתתפים הצפוי להתכנס יחד באירועים המתוכננים.

 

הצוות בחר לנקוט משנה זהירות מתוך תחושת אחריות קהילתית על ציבור גדול (מאוד) בגילים שונים. ואלו ההחלטות שקיבלנו:  

1.         טיול המשפחות בשבת הקרובה יוצא לדרך כמתוכנן. אנו מבקשים להישמע להוראות משרד הבריאות ולפעול באחריות ובזהירות המתבקשת: מי שחזר מחו"ל בשבוע האחרון לא יוכל להגיע להתכנסות של מעל 100 איש. אנא הקפידו על כך.

2.         נשף החינוך החברתי - האירוע המרכזי באולם שאמור היה להתקיים ביום שלישי הקרוב 10/3 לא יתקיים כמתוכנן. פרטים על הפעילות הפורימית החלופית יישלחו בהמשך.

3.         הגיל הרך - חגיגת הפורים בדשא חדר האוכל שיועדה לשישי 13/3, לא תתקיים כמתוכנן. נחגוג בפעילות חלופית – פרטים יישלחו בהמשך.

4.         מסיבת פורים של המבוגרים – לפי שעה ללא שינוי בתוכנית. החלטה סופית נקבל ביום שני. נפעל ונעדכן בהתאם להתפתחויות.

           

  • הנחיות מעודכנות של משרד הבריאות ניתן לראות בקישור: https://govextra.gov.il/ministry-of-health/corona/corona-virus/
  • נבקש מכל מי שהיה בחו"ל באזורים המוגדרים כבעייתיים לעדכן את המרפאה. במקרה של אי בהירות לגבי ההנחיות - אנא פעלו בזהירות יתר, והימנעו מהגעה למקומות ציבוריים. חבר שזקוק לסיוע כלשהו מוזמן לפנות לדפנה גונר, מנהלת אשכול בריאות, סיעוד ורווחה 052-4204788. 
  • מי שחושש שנדבק או שנחשף לחולה קורונה או בכל שאלה בנושא יש לפנות למוקד משרד הבריאות 5400* או למוקד מגן דוד אדום בטלפון 101 שינחה לגבי בידוד או בדיקה.

 

שיהיה לנו סופ"ש רגוע,

חברי צוות החירום היישובי המורחב

מרכזת הצוות – רעיה – וניתן לפנות בכל שאלה.