דף מידע ושבת שלום

דפי מידע • כניסות

קבצים מצורפים:

דף מידע מס' 3846 27.11

אספת זום: קבלה לחברות ונוהל אחזקת דירות
ביום שלישי 1.12 בשעה 20:00 ניפגש לאספה בזום ובערוץ 900. על סדר היום:
1. קבלה לחברות של המועמדים:
אליה של"ם – בן זוגה של ענת מאירי, גת פוקס – בת זוגו של לירון פוקס, דרור סטולרו – בן זוגה של נמרה ברעם, עידו גליקמן – בן זוגה של לירון רוניס, תמיר דניאל – בן זוגה של דנה נווה
2. נוהל אחזקת דירות (הצעת ההנהלות והצעת אריה סויטלמן נשלחו לעיונכם).

סוף סוף: חוזרים ללימודים
בשעה טובה ומרגשת מאוד חזרו השבוע תלמידי כיתות ה'- ו' ללימודים. תלמידי בתי הספר היסודיים במועצה אזורית גזר יחזרו ל-5 ימים בשבוע, במקום ל-3 ימים בשבוע במתווה הממשלתי המצומצם. שאפו.
ביום ראשון הקרוב יחזרו תלמידי י׳-יב׳ לבתי הספר וביום ראשון שאחריו (6/12) יצטרפו גם תלמידי חטיבת הביניים ז׳-ט׳. הלמידה בתיכונים תהיה למידה היברידית, בהתאם למערכות השעות שיישלחו על ידי בתי הספר.
תודה והערכה לראשת המועצה, לאגף החינוך ולצוותי וההוראה בבתי הספר שלנו, שלצד הניהול השוטף של משבר הקורונה ראו את החשיבות של החזרה לשגרת לימודים עבור הילדים ופעלו לטובתם.
עכשיו זו האחריות שלנו כקהילה לעשות מה שביכולתנו כדי לאפשר את שגרת הלימודים.
בימים האחרונים יש עלייה במספר המאומתים במועצה. לפי החלטת הממשלה, יישוב שיהפוך כתום או אדום – תלמידיו לא יוכלו להגיע למערכת החינוך. בואו נמשיך לשמור על בריאות הקהילה - להימנע ממפגשים חברתיים ולהקפיד על מסיכה ושמירת הגיינה.
בהצלחה לכל הילדים, הנערים והצוותים שיוצאים קצת מהמסכים, גאים בכם.
צח"י נען

בוקר טוב: מפגש לגיל השלישי
חברי הגיל השלישי מוזמנים בכיף למפגש בוקר בחורשת קפה אורלי ביום ראשון הקרוב בין 11:00-9:00. קפה טוב, כריכים ומאפים מחכים לכם בצל האורנים. נתראה!
אהובה פוקס

אור גדול: מכירת נרות חנוכה למען ילדים חולים
ילדי מרח"ב ענבר נרתמו למבצע "נרות של תקווה" וימכרו נרות חנוכה של עמותת צעדים קטנים למען ילדים החולים במחלת דושן ובקר. המכירה תתקיים ביום שני 30.11 בשעה 17:00 בשלוש עמדות בנען: בכניסה לאולם הספורט, על דשא חדר האוכל ובגן השעשועים ליד המזכירות (גנ"ש). 10 שקלים לחבילת נרות בחיוב בתקציב.

מרפאה: רק עם הרשאת חיוב פרטית
לחברים מתחת לגיל 62, להזכירכם, עברנו להרשאת חיוב פרטית, ולכן קבלת טפסי 17 ורכישת תרופות במרפאה יתאפשרו רק למי שהסדיר את ההרשאה.
אופס, תזכירו לי על מה מדובר? חברי נען משלמים את תשלומי קופת החולים באמצעות חשבון הבנק הפרטי ולא דרך התקציב.
שכחתי להסדיר את הנושא, מה לעשות? מתקשרים למוקד בילינג 077-2640051 ומבקשים לעדכן הרשאת חיוב. לפרטים נוספים ניתן לפנות למזכירות המרפאה.
דפנה גונר

פנסיה של מגדל: הנחיות למילוי טופס 101
לחברים המקבלים פנסיה של חב' מגדל, הנחיות איך למלא את טופס 101 לשנת 2021:
1. חבר שאין לו הכנסה נוספת מלבד הפנסיה ממגדל יסמן x בסעיף "אין לי הכנסות אחרות לרבות מלגות" ויחתום בתחתית העמוד במקום המיועד.
2. חבר שעובד בענפי הקיבוץ מלבד הפנסיה ממגדל יסמן x בסעיף "אין לי הכנסות אחרות לרבות מלגות" ויחתום במקום המיועד.
3. חבר שיש לו פנסיה נוספת או עבודה כשכיר בתלוש שכר חיצוני ימתין לאישורים ממס הכנסה על כך שתאום המס שעשה ב 2020 תקף גם לשנת 2021.
בעת קבלת האישור יש להעבירו למזכירות לתא של ענב סוקלסקי.
4. חבר שהוא עצמאי מלבד הפנסיה ממגדל יסמן x בסעיף "אין לי הכנסות אחרות לרבות מלגות" ויחתום בתחתית העמוד במקום המיועד.

את הטפסים יש להעביר למזכירות לתא של ענב סוקלסקי.
חברים המעוניינים בעזרה במילוי הטופס או שאין ברשותם טופס 101 מוזמנים להגיע למועדון ביום רביעי 2.12 בין השעות 12:00-9:00.
דומיניק שניידר וענב סוקלסקי

מכתב מחבר: מחשבות מעת לעט על עבר והווה
לחברות ולחברים שהקימו את נען היו חלומות גדולים; קיום חברה שוויונית ושיתופית המתפרנסת מעמל כפיה ומשפיעה בדרכה על המדינה שבדרך. הם קיבלו על עצמם ויתורים אישיים וכללי חיים נוקשים - ילדיהם לנו בבתי ילדים, הסדרן קבע היכן הם יעבדו, רכושם הפרטי וכספי הפיצויים נמסרו לשותפות ועמל חייהם נשאר אחרי לכתם ברשות הכלל. במקביל ידעו אותם חברים, שאם ייקלעו למשבר הם לא יישארו בשולי החיים, והחברים האחרים יתמכו בהם ובמשפחתם כך שלא יחסרו דבר. הידיעה הזו השרתה ביטחון והעניקה מנוחה נפשית, שהיוותה תמורה הולמת למחירים שגבו אורח החיים הסגפני והנוקשה.
כיום ידוע שאורח חיים המושתת על אמונה ודבקות, בדומה לאורח חיים דתי, נותן כוחות לעמוד בקשיי היום-יום ותחושת משמעות למסע החיים. עברו שנים רבות ודרך החיים של המייסדים אינו תקפה יותר ו... טוב הדבר. הדור השלישי אינו מבקש לחיות בחברה שוויונית והחבר ומשפחתו הם מרכז החיים ו... טוב הדבר. לא נותר לנו אלא להמשיך לקיים הוגנות של אמת בעת שימוש בנכסים המשותפים, שיתוף מלא בקבלת ההחלטות, מתן עזרה לחברים במשבר ושותפות בערוצי החיים המרכזיים דוגמת חינוך, תרבות, בריאות וסיעוד. חוזר ומזמין חברים נוספים לשתף בנושאים החשובים להם.
בברכת חברים, עמי רוניס

מהביטחון: אנו נתקלים בגל פריצות לבתים ביישובי האזור. אנא הקפידו לנעול בתים, לקשור אופנועים ואופניים, וכמובן לדווח על כל חשוד. שיהיה לנו חורף בטוח ורגוע.

ריסוס בפרדס: ביום ראשון 12:00-6:00 יבוצע ריסוס אווירי ממטוס
בכל הגושים של פרדסי נען. נא הימנעו מצעידות באזור בשעות אלו.

גשם משמיים: מרביעי עד הבוקר ירדו 71 מ"מ, מתחילת החודש 187.

לאורן לוזון, בן זוגה של יולי שביט, ולמשפחה
תנחומים במות האב


לאליהו רם וצבי רייך ולמשפחות
תנחומים במות האחות בתיה