דף מידע

דפי מידע • כניסות

קבצים מצורפים:

דף מידע מס' 3825 3.7

חברות מותנית: הסתייגויות עד יום ראשון
בשבוע שעבר פורסם "נוהל חברות מותנית" (וניתן למצוא אותו גם באתר שלנו כמובן). הסתייגויות ניתן להגיש עד יום ראשון הקרוב 5/7 למייל: .ofri@naan.co.il

פה גדול: עדכונים ממרפאת השיניים
לאחר חודשיים שבהם הייתה מרפאת השיניים סגורה, חזרנו לעבוד במלוא המרץ, תוך הקפדה על הנהלים החדשים במטרה לשמור על בריאותכם: הכניסה למרפאה עם מסכה בלבד. יש למלא שאלון בריאות בחוץ ולהמתין שיקראו לכם לפי התור.
 שיננית - עקב תקופה ארוכה שבה לא עבדה שיננית, כל התורים שהיו רשומים לכם ביומנים או בפתקים מבוטלים. יש להתייחס רק לתורים שנשלחים בסמס.
 אם הופניתם למרפאתו של ד"ר עזר חי (מומחה חניכיים) ותוכנית הטיפול כוללת טיפול שיננית, יבוצע טיפול השיננית במרפאה שלנו. חבר הבוחר בכל זאת לבצע אצל ד"ר חי, הטיפול יעשה על חשבונו.
 רופאת שיניים לילדים – הורים יקרים, אנא דאגו לקבוע תור לביקורת או טיפול לילדיכם. לא יתבצעו קריאות יזומות לבדיקות. יש להתקשר אלינו ולתאם.
 צריכים את מרפאת השיניים? ניתן לשלוח מייל Shinaim@naan.co.il או להתקשר 08-9442844. אם אין מענה תשאירו הודעה ונחזור אליכם כשנתפנה. במקרים דחופים ניתן ליצור קשר עם קרן בנייד.

ערכה בהשאלה: רב פעמי זה הכי
יוזמה חדשה ומעולה מבית היחידה הסביבתית של המועצה: חוגגים אירוע משפחתי? יום הולדת או פיקניק? במקום לרכוש עוד ועוד כלים חד-פעמיים, אפשר לשאול ערכת כלים רב פעמיים ל-30 אנשים. יש חמש ערכות לשימוש תושבי המועצה, אחת מהן בנען אצל רמי מור 052-3578027. מוזמנים בשמחה לנסות.

אנו נכונים: אסור לגעת במתקנים
תזכורת להורים - המתקנים בשטח המפגן מהווים סכנה ואין לטפס עליהם. הסבירו לילדיכם ומנעו מהם שיטוטים באזור ללא השגחה. תודה על שיתוף הפעולה.

תודה של אחרי החתונה
זה הזמן להגיד לכל בית נען תודה על הפירגון וההתחשבות שאפשרו לנו לחגוג בשמחה את חתונת נועם ודניאל.
ליגאל, לתמנה, ליוני נדב, לשמעון, לניר, לאילת ולאיילת - תבואו כולכם על התודה והברכה.
בהזדמנות זאת חשוב לנו להדגיש שהזיקוקים שנשמעו במפתיע לא היו קשורים לאירוע ואין לנו מושג מה מקורם. שיהיה תמיד בשמחות.
משפחת פרל


פיסה להשראה:
הסיבה שנדמה לך שיותר קל לאחרים
היא שאת רואה את ההצגות של כולם
וחווה את מאחורי הקלעים שלך
(מיקה בן שאול)

למשפחת עפר – במות חברנו ברוך – תנחומים מכל בית נען