דף מידע ושנ"צ טובה

דפי מידע • כניסות

קבצים מצורפים:

דף מידע מס' 3850 25.12

קולולולו ומזל טוב!
לשני שוער ועדי ידוב, לתמנה ויורם ולכל המשפחה – להולדת הבן והנכד

ערב שיתוף ציבור: השכרה ומכר
אתמול קיימנו ערב הסברה לקראת הפעלת השיוך בנען. נמרוד זיו, עו"ד צפריר בן אור, רומי בר לב עוז ועודד רובין הסבירו וענו לשאלות טובות וחשובות שהעלו חברים. תודה לכל מי שהיה איתנו. ולטובת מי שפספס – הערב הוקלט ולינק לצפייה, בצירוף החומרים שהוצגו, יישלחו ביום ראשון.

מכרז חדש: נציגי ציבור להנהלת קהילה
הנהלת הקהילה אחראית לניהול וקידום מערכת החיים הקהילתית והמוניציפאלית להבטחת איכות חיים ורווחה לחברי וילדי קיבוץ נען.
בחודש האחרון החליטו שלושה מתוך חמישה נציגי הציבור בהנהלת הקהילה לסיים את תפקידם, אנו מודים למתן אגמון,
רון גלילי ואורן ברנד על תרומתם. בהתאם לכך נפתח מכרז לגיוס שלושה נציגי ציבור חדשים. המכרז הופץ אתמול לחברים ונמצא באתר נען.
להגשת מועמדות יש לשלוח קורות חיים למייל michraz@naan.co.il או להניח בתיבת הדואר של מש"א. מועד סגירת המכרז: 10.1.2021.
אנו מזמינים חברים שרוצים להשפיע ולהיות שותפים בחייה ובצביונה של נען, להגיש את מועמדותכם או להמליץ בפנינו
על חברות וחברים שלדעתכם מתאימים לכהן בהנהלת הקהילה.
למידע נוסף ניתן לפנות לדורית שגב שכטר מרכזת המכרז.


לנועה וידן, שהתגייסה השבוע, ברכת דרך צלחה ושירות תורם ומעניין!

צח"י: לקראת הסגר
כפי שמפורסם בתקשורת הארצית, ביום ראשון בשעה 17:00 חוזר אלינו הסגר. ננסה לעשות מעט סדר במה שקורה
אצלנו בנען:
הסעות – החל מיום שני 28.12 יופעלו הסעות נקודתיות למטרות רפואיות לקפלן או לרמז בלבד. יש ליצור קשר לתיאום מראש עם אברהם קלוסקה - 052-3320009. הבהרה: לא מדובר בהסעות לחיסוני קורונה.
הגיל הרך – המערכת עובדת כרגיל. היפ-היפ-הוריי. הקפידו להגיע לאיסוף הילדים עם מסכה.
החינוך החברתי – מתכונת הפעילות תישלח להורים ביום ראשון.
חדר האוכל – נמשיך כפי שאנו מתנהלים כיום.
מתחם המזכירות – עובד כרגיל, אנא נסו להימנע מהגעה ופנו אלינו במייל/טלפון במידת האפשר. קופת בית – תהיה סגורה. יש לתאם מול אורלי בטלפון 2834.
כולבו – רק מבקשים מאוד להשתדל להגיע ללא ילדים, בעיקר בימי שישי, כדי להפחית את העומס.

נאחל לכולנו סבלנות ואופטימיות לתקופה הקרובה, ואם צריכים משהו – עזרה, כתף, יד, או טחול – אנחנו כאן בשבילכם. צח"י נען

כביסה בריח שנה חדשה: עדכון מחירים
החל מינואר יעודכנו מחירי הכביסה ויעמדו על 8 שקלים לק"ג. עדכון המחיר מגיע אחרי יותר מחמש שנים שבהן לא בוצע עדכון והוא נובע משינוי בעלויות הכביסה. נשמח לעמוד לשירותכם כפי שעשינו עד היום, והזדמנות להזכיר שניתן להזמין אצלנו ניקוי ספות, ניקוי שטיחים ואת כל שירותי הניקוי היבש. תודה על ההבנה. אמיר שרון

מהרווחה: הזדמנות אחרונה להחזרים על טיפולי 2020
שנת 2020 מסתיימת בעוד ימים ספורים, וזה ממש הזמן להזדרז והעביר את הקבלות שברשותכם עבור טיפולים רגשיים כדי שתוכלו לקבל זיכוי.
להזכירכם, כל חבר זכאי להשתתפות בסך 90 שקלים למפגש טיפולי, עד 9 מפגשים בשנה, עבור טיפול רגשי אצל אנשי מקצוע מוכרים (פסיכולוגים, עובדים סוציאלים קליניים ומטפלים בעלי תואר שני בתחום הטיפול).
הגשת קבלות עד 5.1.21 בלבד. לאחר תאריך זה לא נוכל לזכות עבור טיפולים שהתקיימו במהלך 2020. אנא שימו לב. את הקבלות תוכלו להעביר באחת האפשרויות: להניח בתא של הרווחה במזכירות, לשים בתא הדואר בכניסה למשרד הרווחה (בניין המרפאה) או לסרוק ולשלוח למייל: brevaha@naan.co.il בכל שאלה או בקשה, אני מזמינה אתכם לפנות אליי בטלפון 052-6931190. בבקשה אל תהססו.
לימור אלי יהודאי

אשכול בריאות: עדכונים ושנהיה בריאים
1. דפיברילטורים – שלושה מכשירי החייאה הותקנו במיקומים מרכזיים ונגישים: בכניסה לכלבו, בכניסה לחדר האוכל ובאולם הספורט. התיבות כוללות מכשיר החייאה ומזרקי אפיפן לילדים ולמבוגרים. הארון נעול ובמקרה חירום יש לשבור את חלון תא הזכוכית הקטן שבו נמצא מפתח לתיבה.
בהזדמנות זו נרענן הנחיות חירום: במקרה של אובדן הכרה, דום לב או כל מצב חירום רפואי אחר יש להתקשר למוקד מד"א 101. הם ידאגו להזניק סיוע רפואי למקום האירוע. בנען ובישובים הסמוכים הוכשרו מתנדבים "נאמני החייאה" אשר חוברו לאפליקציית מד"א ויוזנקו לאירוע בקרבתם במקרה הצורך.
2. חיסוני קורונה – בשעה טובה החל השבוע מבצע חיסוני קורונה. החיסונים ניתנים בשלב זה למבוגרים מגיל 60 ומעלה בתורים שנקבעים מראש. עקב הרגישות של החיסון, ניתנים החיסונים בשלב זה במרכזי חיסון בלבד. הזכאים לחיסון אמורים לקבל הודעת סמס עם הזמנה לחיסון. ניתן לקבוע תור דרך *2700 ודרך אפליקציית כללית. לפי שעה יש עומס כבד בערוצי השירות וזמני ההמתנה ארוכים. עם התבססות מערך החיסונים העומס יפחת. פנינו למועצה בבקשה שיאפשרו יום מרוכז לקבלת חיסוני קורונה במועצה והנושא בבדיקה. מידע נוסף באתר כללית.
3. מכשיר Tyto של הכללית לאבחון רפואי מרחוק – השירות ניתן 7 ימים בשבוע, בין השעות 24:00-8:00. זמן המתנה ממוצע לרופא כחצי שעה בלבד. התנועה הקיבוצית מקדמת מבצע מיוחד לחברי קיבוצים עד 27.12 בעלות של 224 ש"ח במקום 299 ש"ח. הרשמה באתר התנועה הקיבוצית. מי שצריך עזרה בהזמנה מוזמן לפנות לדפנה גונר.

מיאו: חתולי רחוב
לפני שנה קיבלה על עצמה זואי וידן את האחריות לנושא של עיקור/סירוס חתולי רחוב בנען.
היעד ששאפנו אליו היה להגיע ל-40 חתולים בשנה. בעזרת זואי היעד הוכפל –
עוקרו/סורסו כ-80 חתולי רחוב בקיבוץ בשנה האחרונה!
זו תוצאה ישירה של העבודה הקשה, הנחישות והרצינות של זואי והאהבה הגדולה שלה לחתולים, ואנחנו רוצים להודות לה ולקוות שתמשיך להוביל את הנושא גם בשנה הבאה.
אנו מבקשים להזכיר כי זואי מרכזת את הטיפול בסירוס חתולי רחוב בלבד. אם אתם מגדלים חתול בבית והוא עדיין לא מסורס/מעוקר – מהרו לעשות זאת באופן עצמאי.
כמו כן, אין לפנות לזואי בנושאים הקשורים להאכלת חתולים / מטרדי חתולים וכולי. בנושאים אלה יש לפנות אך ורק לווטרינר המועצה.
רעיה ואייל