עדכון צח"י

קורונה • כניסות

שלום חברים

אתמול בלילה נפגש צוות החירום היישובי להתארגנות בהתאם להנחיות החדשות. אנו מנסים ככל האפשר להיצמד לדרישות המשתנות ולמצוא פתרונות יצירתיים קהילתיים שיתאימו לאופי החיים שלנו כאן בנען.

ננסה לתמצת את עיקרי הדברים, וכפי שהבנו כולנו יש הפתעות ושינויים כל הזמן:

 

בני הגיל השלישי אתם זוכרים שאנחנו חייבים לשמור עליכם טוב-טוב. אנא קבלו זאת באהבה ואל תסכנו את בריאותכם. לשירותכם עומדים מערכי משלוחים יעילים וחרוצים, שרק מחכים לקריאה:

כלבו דרך איתמר אהרונסון ובני יב' בטלפון 050-2090944

חדר אוכל מול עדי שיפריס וצוות מתנדבים בטלפון 054-4323318.

כלבו בכניסה הוצב מתקן (חדשני. בחסות אייל מזרחי הפקות) שמיועד לוויסות מספר הנכנסים. הוראות הפעלה רשומות עליו. אנא חייכו ופעלו לפיהן. וכזכור מקפידים להגיע ללא ילדים.

חדר האוכל אנו נערכים לקראת מעבר למערך משלוחים, ועובדים על עיבוי המערך הקיים המיועד לפי שעה רק לחברי הגיל השלישי. נעדכן כשיחול שינוי.

שערים   לאחר לבטים ולמרות אי הנוחות (הרגשית והטכנית) שבסגירת שערינו, החלטנו כמו קיבוצים רבים בשלב זה, להציב שומר בכניסה לקיבוץ ולסגור את השערים.

החל מהלילה (חמישי) ייסגרו שער צפון ושער יכין, כולל הפישפשים. לא תתאפשר פתיחה באמצעות הטלפון. כניסה לנען תתאפשר מעתה מהשער הראשי בלבד.

מיום ראשון בבוקר יאויש השער הראשי על ידי שומר ברוב שעות היום (16:00-8:00), בנוסף לשמירה הרגילה בלילה, ולא תתאפשר כניסת זרים אשר לא הוסדרה כניסתם מראש.

חברים שבביתם מתבצעת עבודה המצריכה הגעת בעלי מקצוע מתבקשים לעדכן את ניר אלוני מראש 052-2430904. אנא מנעו אי-נעימויות.

אם אתם מבחינים בזרים המסתובבים בנען אנא עדכנו את ניר שייגש לבדוק.

לכולנו ברור שזה לא הזמן להזמין חברים ואורחים. עוד יחזרו הימים של חמולות בארוחות ובמרפסות אך לא כעת. אנא היו אחראים וקשובים למאמץ המשותף לשמור על קהילה בריאה.

אין ערמה של חבר'ה על הדשא - הילדים ובני הנוער מתגעגעים למפגשים חופשיים ורבי משתתפים, וכולנו לגמרי מבינים לליבם. אבל זה אסור כרגע. אנא מכם הורים, הסבירו לנערים ולנערות שלכם שהתעלמות מההנחיות היא סכנה גדולה לא להם אלא לקהילה שלמה. גייסו אותם מתוך הבנה.

זה לא כל כך נעים לראות גן (שעשועים) סגור אבל המציאות מחייבת אותנו למנוע הדבקה. גני המשחקים ברחבי המשק סומנו ונסגרו ואין להיכנס אליהם. הסבירו לילדים שגן תות יחכה להם.

 

הצוות ממשיך להיפגש, להתייעץ ולהתעדכן בשינויים. 

תודה לכם על עוצמה של אריות, סבלנות של פילים וחיוך של שפן סלעים.

אל תהססו לפנות בכל עניין שצץ.  

שלכם, צח"י נען