דף מידע ושבת שלום

דפי מידע • כניסות

קבצים מצורפים:

דף מידע מס' 3852 8.1

קולולולו מזל טוב!
למאיה נוסבאום ושי צור, להדסה ולכל המשפחה –
להולדת הבת והנכדה - לני

תוכנית המשק: ערב שיתוף ציבור
ביום שני 11/1 בשעה 20:00 נקיים ערב שיתוף ציבור בזום ובערוץ 900 ונציג את תוכנית המשק לשנת 2021. המצגת נשלחה אתמול בטלגרם וניתן למצוא אותה באתר נען.
מי שמעוניין בנתונים נוספים או מבקש לקבל עותק מודפס - מוזמן לפנות למזכירות.
לאחר ערב זה ניתן יהיה להגיש התייחסויות בכתב עד יום א' 17.1, ובהמשך החודש תתקיים אסיפה בנושא ונשמח לאשר את התוכנית. להתראות בזום.

אסיפה: ארבעה נושאים
אספת זום תתקיים ביום שלישי 12.1 בשעה 20:00. על סדר היום ארבעה סעיפים:
1. בחירת חברה חדשה לוועדת הבוררים החיצונית לשיוך דירות – שרה שקד.
2. מינוי רני ליבנה, חבר ועדת הבוררים החיצונית לשיוך דירות לתפקיד יו"ר הוועדה.
3. אישור הדוחות הכספיים המבוקרים לשנת 2019.
4. עדכון לוחות הזמנים לאיחוד דירות במבני הקומותיים.

במהלך האסיפה נדרשת הצבעה מרחוק לבחירה בין חלופות. לטובת הכרות טכנית עם מערכת ההצבעה שבה נשתמש נערוך הצבעת התנסות לפני. ביום ראשון נשלח אליכם באסמס הסבר קצר והזמנה להצבעה, שנגיע כולנו מיומנים.

• קלפי בארבעת הסעיפים מתוכננת ליום שישי הבא 15.1.

ועדת בוררים חיצונית: מינויים חדשים
באסיפה הקרובה נבקש לאשר מינוי חברה חדשה בוועדת הבוררים החיצונית לשיוך דירות ומינוי יו"ר לוועדה. חברת הצוות שכיהנה עד כה כיו"ר, נדין אברהמי, פרשה מסיבות בריאותיות. כחברת צוות חדשה, תובא לאישור האסיפה שרה שקד, חברת קיבוץ כיסופים. שרה הובילה את תהליכי השיוך בקיבוצה הנמצא כבר בשיוך קניני ושימשה שנים רבות כגזברית ומנהלת כספים בקיבוצה. עבדה בעבר גם בברית פיקוח.
בנוסף, נבקש לאשר את מינויו של עו"ד רני לבנה, חבר הוועדה, כיושב ראש הרכב הבוררים במקומה של נדין. בוועדה ימשיך לכהן יעקב לזר שנבחר בעבר.
לאחר ההצבעה בנען יועבר המינוי לאישור רשם האגודות השיתופיות.

קרן המילואים: חילופי תפקידים
לאחר שנים רבות של כהונה בהנהלת הקרן, אנו נפרדים משלושה נציגי הציבור – רותי גלילי, רפי זהבי ואורלי פרבר, ומקבלים בזרועות פתוחות את רון סוקולובסקי ואיילת שיפמן (וכמובן את גיא דיין שנשאר לכהונה נוספת).
תודה גדולה לנציגי הציבור היוצאים על שנים רבות של תרומה ועשייה למען הקהילה, וברכת דרך צלחה לנציגים החדשים.

חיובי מים: הוראות השעה
בשל משבר הקורונה והשהייה הממושכת בבתים, רשות המים הגדילה את כמות המים המוכרת (בהקצאה) מ-3.5 קוב ל-4 קוב לנפש, עבור החודשים ספטמבר-דצמבר 2020.
במקביל, עלה תעריף המים לכמות לא מוכרת ב-0.364 ₪.
בחשבונות נובמבר ודצמבר עודכנו תעריפי המים והכמות המוכרת. בתקציב דצמבר, למי שחשבונות המים שלהם דרשו תיקון, תהיה שורת חיוב או זיכוי בהתאם להוראות בגין חודשים ספטמבר ואוקטובר
תחת הסעיף: תיקון חשבון מים לחודשים ספטמבר-אוקטובר 2020.
בשאלות ובקשות נא לפנות במייל בלבד: billing@naan.co.il

צח"י: קולות של סגר
שוב ימים של סגר ושוב משתדלים להקל איפה שאפשר ולשמור על מורל בריא ובריאות בכלל.
• חדר אוכל – לפי שעה סגור עקב כניסתם של עובדי הענף לבידוד (תהיו חזקים). ברגע שיורשו לחזור לפעילות נעדכן על מתכונת הפתיחה.
• מערכות החינוך – סגורות בתאם להנחיות המדינה. פרטים והרחבות יועברו בעדכון ישיר להורים דרך הגיל הרך והחינוך החברתי.
• כולבו – החל מהיום נחזור לכניסה מבוקרת. אנא הישמעו למי שעומד בכניסה ומסדיר את התור. כדי לצמצם ככל האפשר את מספר הקונים השוהים בחנות, מבקשים להגיע ללא ילדים. כניסת ילדים תתאפשר מכיתה ז' בלבד. אנא כבדו וקבלו בהבנה.
• הסעות – לא יתקיימו עד סיום הסגר.
• ירוקים זה הכי – כדי שנמשיך להיות ישוב ירוק עם אחוזי תחלואה נמוכים, בואו נמשיך להקפיד כמו שאנחנו יודעים – מסכות כן, התקהלויות לא. בתקווה שעוד קצת וזה מאחורינו ונחזור לשגרה שפויה.

וכרגיל – אם צץ לכם צורך בעזרה, אל תהססו לפנות. זכינו ברשת תמיכה קהילתית, יצירתית, חזקה ומלאה בכוונות טובות.
שיהיה לנו סגר קל, שמרו על עצמכם רגועים וצאו לנשום אוויר צח בשדות.
שלכם, צח"י נען

מהספרייה: השיפוצים ממשיכים
הספרייה שלנו מתחילה לקבל מראה חדש ורענן ואנו מתרגשים מהשינויים הצפויים - כניסה מרווחת ונעימה, מרחבי למידה ועבודה מרחוק, ספרית ילדים מזמינה, חדר מפגשים ובעיקר מקום נעים שייתן מענה לקהלים שונים בקהילה.
השיפוצים נמשכים מעבר לזמן המתוכנן ועל כן המקום עדיין סגור.
הספריות הניידות מתמלאות כל הזמן ואנחנו מזמינות אתכם לעבור במוקדים השונים ולבחור לכם ספר טוב להנעים את הסגר. ניתן לפנות לכנרת 054-6741560 בכל בקשה ועזרה.
מצפות לפתיחה המחודשת ולמפגשים עם הקוראים,
כנרת וגיל

התנהגות סיכונית של בני נוער: נרתמים למגר סמים ואלכוהול
הורים לבני ובנות נוער וחברי קהילה יקרים, זה לא סוד שהקורונה מזמנת לנו שלל התמודדויות. אחת מהתופעות שאנו חווים בהן עליה משמעותית ומדאיגה היא כל מה שקשור להתנהגות סיכונית של בני נוער.
אתם ודאי רואים עדכונים ובקשות מאיתנו מדי פעם בנושאים שונים הקשורים לכך, אולם אחת הסכנות המטרידות אותנו ביותר בימים אלה היא תופעת החשיפה לחומרים אסורים כגון: גראס ואלכוהול.
לאור העלייה בזמן הפנוי של בני הנוער, תופעת השוטטות בלילות והעיסוק הגובר שלהם בנושא, החלטנו להקים צוות חינוך - קהילה, במטרה לקדם תהליכי מניעה ולעצור את התופעה המדאיגה.
התחלנו בתהליך של בניית מתווה קהילתי המותאם לנען וכדי שנוכל ליישם ולהתקדם, נצטרך אתכם ההורים נרתמים איתנו, שואלים ושותפים פעילים לדרך לנושא חשוב זה. וכמובן שתהיו עם אצבע על הדופק בנוגע לילדיכם הפרטיים.
חברות בצוות: רעיה מנהלת הקהילה, דלית מנהלת החינוך החברתי, אסנת רכזת השכבה הבוגרת, לימור מנהלת הרווחה, וליטל ארז שמרכזת את הנושא מתוקף תפקידה במועצה.
מוזמנים לפנות אלינו בשאלות, הצעות והתייחסויות, יחד נמשיך לקדם מהלכים למיגור התופעה.

ישראל היום: משאירים עיתון לאחרים
בקשתנו להגדלת מכסת עיתוני ישראל היום המגיעה לנען נענתה בכך שבתקופת הקורונה ההפצה מוגבלת ולא ניתן להעלות כרגע את כמות העיתונים. הקיבוץ מקבל 50 יחידות ביום חול ו- 80 בימי שישי.
אנא התחשבו באחרים וקחו עיתון אחד בלבד. תודה.
רחלי ביבי

מבית הדרים: מילה חמה
לאחר חווית הבידוד שבו נסגרנו יחדיו, דיירים וצוות, רוצים להודות מקרב לב על הדאגה, התמיכה, העידוד, ההתגייסות לעזרה והחיבוק החם מהקהילה. היה מחזק, מרגש, טעים ומפנק.
מאחלים לכולנו ימי בריאות,
דיירי הדרים והצוות

שורה להרגעה: קיבוץ שצולח שישי בלי קציצה יצלח גם יציאה מהביצה (מו‏ש בתת)

למשפחת ישראל, במות חברנו יצחק, תנחומים מכל בית נען