דף מידע ושבת שלום

דפי מידע • כניסות

קבצים מצורפים:

דף מידע מס' 3831 14.8

מזל טוב קולולו!

לאלה אוקו ולאורן, לאדוה ואילן ולכל המשפחה, להולדת הבן והנכד לדפנה ויוחאי ארליך, לאורית ונעם ולכל המשפחה – להולדת הבן והנכד

תכנית המשק: סיכום חצי שנתי 2020

השבוע הוצג בפני בהנהלת הקהילה ובוועד ההנהלה הסיכום החצי שנתי. נסקרה עמידה ביעדים של המשק, הקהילה, מנהלת הדיור ויעדים מרכזיים נוספים של הקיבוץ שנקבעו שסוף השנה החולפת. במקביל נסקרו גם התוצאות הכספיות תוך דגש על הפעילויות שבהן הייתה חריגה מהתוכנית. תקציב הקהילה מאוזן, עם חריגות במספר תחומים שקוזזו על ידי הקפאת פעילויות אחרות. הנכסים הכספיים נפגעו מהירידות בשוק ההון וכך גם ההכנסות הצפויות במגזר העסקי. שנת 2020 הביאה עימה אתגרים - מבית ומחוץ - שהפכו יעדים מסוימים לפחות רלוונטיים ומנגד יעדים חדשים שצמחו מתוך המציאות המשתנה. לא מעט ענפים ופעילויות שינו התנהלות, ועברו תנודות שהשפיעו ועוד ישפיעו על מצב התקציב בסוף השנה. על כל זאת ועוד נשמח לשתף ולהסביר , ובקרוב נקיים מפגש שיתוף שבו נציג את הסיכום בפני החברים.

צוות הניהול

רוץ בן סוסי: עדכון משמח על האורווה

לאחר שנים של מאמץ מצד נען ובמעורבות ותמיכה של המועצה והתנועה הקיבוצית, הכיר המנהל באורוות נען כעיסוק חקלאי. המשמעות של החלטה זו היא שנען פטורה מכל תשלום למנהל בגין השימוש בשטח. לסיום התהליך נדרש להכין תשריט חלוקה של שטח האורווה לאישור הוו עדה ומשרד החקלאות ולבסוף להעבירו למנהל. לאחר שהוסר איום זה, אנו מקווים שהאורווה תוכל להתאזן ואף להרוויח ולהתפתח לטווח ארוך . חשוב לציין כי האורווה מנוהלת מזה מספר חודשים על פי המתווה שהוצג בתוכנית המשק לצורך איזון פעילותה ואנו כבר רואים את התוצאות החיוביות בשטח. זו ההזדמנות להודות לכל המעורבים בתהליך מראשיתו שלא וויתרו והתעקשו מול גורמים רבים במנהל עד קבלת ההכרה המיוחלת .

ניב רונן

שני מקומות אחרונים : מי בא לחתום על הסכמי שיוך

אז... המועדים הקרובים של אוגוסט לחתימת בתי אב על הסכמי השיוך כבר מלאים הרמטית . אבל אל תיפול רוחכם. יהיו עוד. ואם אתם זריזים אולי אפילו תצליחו להשתחל לשני המקומות האחרונים שנשארו פנויים בתאריך 7.9.
וכמאמר הקלישאה: כל הקודם זוכה.
מוזמנים לשלוח מייל ונשבץ אתכם או נשריין לפעם הבאה: minhelet@naan.co.il

עודד רובין – מנהלת הדיור

מענקי קורונה: חבל שתפספסו!

חברים שאין להם קצבאות בביטוח הלאומי או שטרם העבירו את הקצבה לחשבון הבנק הפרטי שלהם, מתבקשים למלא פרטי חשבון בנק עבור מענקי הקורונה, זאת כדי שהמענקים ייכנסו לחשבון הבנק הפרטי שלכם. מה צריך לעשות? להיכנס לאתר הביטוח הלאומי ולמלא את פרטי חשבון הבנק שלכם עבור מענקי קורונה.

ענב סוקלסקי

חדר האוכל: שינויים זמניים בדרכי הגישה

החל מיום ראשון 23/8 יבוצעו עבודות להחלפת צנרת ביוב בכניסה לחד ר האוכל. בהתאם לכך הכניסה תתאפשר במהלך אותו שבוע רק מהדלתות למטה במנהרה (בשני הצדדים) כניסת נכים תוסדר מהכניסה הראשית בין השעות 11:00-12:00. נזכיר לכם שוב בשבוע הבא.

מייאו: חתולי רחוב

כמו שאתם כבר יודעים, בימים אלה אנו משקיעים מאמצים רבים בהסדרת הטיפול בחתולי הרחוב בנען בהתאם לתקנות המשרד להגנת הסביבה. ההשקעה הרבה שלנו תרד לטמיון כל עוד ימשיכו אנשים להאכיל באופן עצמאי במרחב הציבורי. מי שרוצה להאכיל חתולים מתבקש לעשות זאת אך ורק בפתח ביתו ולא בשום מקום אחר בקיבוץ (וכמובן לאסוף את כל שיירי המזון מייד לאחר מכן). תודה על שיתוף הפעולה למען מרחב ציבורי נעים יותר עבור כולנו.

רעיה ואייל

אנחת רווחה וכוחה של קהילה

בשעה טובה ומוצלחת מאוד התקיים בחמישי האחרון מפגן בר המצווה לכיתת אלמוג ולפני פחות מחודש התקיימה האסיפה החגיגית וההצגה של כיתת גפן. ועכשיו, סוף-סוף, אנו יכולים לנשום לרווחה , לטפוח לעצמנו על השכם ולומר שצלחנו את שני האירועים המשמעותיים האלו בכבוד למרות ועל אף . תודה על קבוצות ילדים והורים חזקים ונחושים , תודה לכל החברים הרבים שהתגייסו לטובת הצלחת האי רועים, על הרצון לתרום ולעזור, על הסולידריות ,האכפתיות והאחריות המשותפת. קהילת נען כולה עצרה נשימתה והחזיקה אצבעות למען קבוצות גפן ואלמוג. האירועים התקיימו בהתרגשות גדולה , על עשרות ההורים והילדים המאושרים , ובעיקר – על כוחה של קהילה.

רעיה