דף מידע ושבת שלום

דפי מידע • כניסות

קבצים מצורפים:

דף מידע מס' 3811 27.3

מזל טוב קולולולו!
לנתלי אטס ואשר גד, לגילה ולכל המשפחה, להולדת הבן והנכד - רועי
לנעמי ברעם וגלעד ייטח, לוונדי וזוהר ולכל המשפחה – להולדת הבן והנכד
למאריאנה ועופר שחם, לתמר ונוח ולכל המשפחה – להולדת הבן והנכד - אביב
לדפנה טקו וערן ירקוני, ללורי וראובן, לטובה וחיים, להולדת הבת והנכדה - מיה


תוצאות קלפי: תוכנית המשק וקבלה לחברות
בקלפי שהתקיימה בסוף השבוע התקבלו לחברות שבעה בני ובנות זוג של חברי נען:
אביב שושן (בן הזוג של שני וייצמן), אורה ירקוני (בת הזוג של איתי ירקוני), אורן לוזון (בן הזוג של יולי שביט(, אלה שרון (בת הזוג של תום שרון),
חן שחר (בת הזוג של תומר שחר), נדב גלס (בן זוגה של רוני שגב), קארין אלי (בת הזוג של איתמר אלי(. ברכות חמות לחברים החדשים!

תוכנית המשק 2020
לצד אישור התוכנית כלשונה, אושרו ברוב של 117 מול 91 הסתייגויות חברים. להלן ארבע ההסתייגויות והתייחסות ההנהלה כפי שהוצגה בפני ועד ההנהלה בישיבתו השבוע (25.3):
1. גירעון שנת 2019, 2.1 מש"ח, יוחזר לרזרבות הכספיות מתוך תקבולי שובלי בר, שצפויים להתקבל בשנת 2020 - יבוצע כשהכסף יתקבל.
2. תיבדק הפעילות של נת"מ, תוך דגש על יכולת הניהול של הענף – ביום שלישי התקיים דיון של הדירקטוריון הכלכלי עם מנכ"ל ודירקטוריון נת"מ. צומת הבקרה המהותי הבא יהיה הדוח החצי-שנתי.
3. המאגר החדש – תימסרנה לציבור האלטרנטיבות השונות, כולל כדאיות כלכלית – יבוצע. עדיין איננו שם.
4. כלבו – השירות בענף זה הוא לרווחת החברים, לרבות מחירים ללא מטרות רווח (יש לוודא איזון תקציבי) – יבוצע. הכלבו חוזר למסגרת תקציב הקהילה ובאחריות מנהלת הקהילה.
בנוסף תוכנית המשק גופה מחייבת הקמת צוות לגיבוש המלצה בנוגע למימון אחזקת דירות. הוועד אישר את הקמת הצוות על פי המלצת מנהלת הקהילה.
תוכנית המשק הסופית תתוקן עם סעיפים 1. ו- 4. לעיל. התוכנית המתוקנת תהיה זמינה לחברים. ושוב נזכיר כי לנוכח המציאות הכלכלית הנוכחית, התוכנית שזה עתה אישרנו תצטרך לעבור שינויים, אבל זה עוד לפנינו.
שבת שלום, ושמרו על בריאותכם. נמרוד זיו


מאשכול התשתיות: עדכונים
• תוכנת קריאות השירות - נמצאת בהרצה, וייתכן שבוצעו עבודות ללא עדכון/אישור החבר. אנא עוד קצת סבלנות בתהליכי הטמעת המערכת. לצורך יישור קו, וכדי שנוודא שלא פספסנו אף אחד - אנו מבקשים מכל חבר שממתין לתיקון בביתו לוודא שקיימת קריאה פתוחה על שמו במערכת.
• בעקבות נזקי הסופה - מי שהייתה לו פגיעה ברכוש מתבקש לפנות אליי בדחיפות במייל: omri@naan.co.il, כדי שנפעל לבדיקה מול הביטוח.
עמרי וידן


צח"י: מקבץ עדכונים
ביום רביעי נפגש צוות החירום היישובי להתארגנות בהתאם להנחיות החדשות. אנו מנסים ככל האפשר להיצמד לדרישות המשתנות ולמצוא פתרונות יצירתיים קהילתיים שיתאימו לאופי החיים שלנו כאן בנען. ננסה לתמצת את עיקרי הדברים, וכפי שהבנו כולנו – יש הפתעות כל הזמן:
בני הגיל השלישי – אתם זוכרים שאנחנו חייבים לשמור עליכם טוב-טוב. אנא קבלו זאת באהבה ואל תסכנו את בריאותכם. לשירותכם עומדים מערכי משלוחים יעילים וחרוצים, שרק מחכים לקריאה:
כלבו – דרך איתמר אהרונסון ובני יב' בטלפון 050-2090944
חדר אוכל – מול עדי שיפריס וצוות מתנדבים בטלפון 054-4323318.
כלבו – בכניסה הוצב מתקן (חדשני. בחסות א.מזרחי הפקות) שמיועד לוויסות מספר הנכנסים. הוראות הפעלה רשומות עליו. אנא חייכו ופעלו לפיהן. וכזכור – מקפידים להגיע ללא ילדים.
חדר האוכל – אנו נערכים לקראת מעבר למערך משלוחים, ועובדים על עיבוי המערך הקיים המיועד לפי שעה רק לחברי הגיל השלישי. ממשיכים במתכונת "באים-לוקחים" עם כניסה מבוקרת ונעדכן כשיחול שינוי.
שערים – לאחר לבטים ולמרות אי הנוחות (הרגשית והטכנית) שבסגירת שערינו, החלטנו כמו קיבוצים רבים בשלב זה, להציב שומר בכניסה לקיבוץ ולסגור את השערים.
החל מהיום ייסגרו שער צפון ושער יכין, כולל הפישפשים. לא תתאפשר פתיחה באמצעות הטלפון. כניסה לנען תתאפשר מעתה מהשער הראשי בלבד.
מיום ראשון בבוקר יאויש השער הראשי על ידי שומר ברוב שעות היום (16:00-8:00), בנוסף לשמירה הרגילה בלילה, ולא תתאפשר כניסת זרים אשר לא הוסדרה כניסתם מראש.
חברים שבביתם מתבצעת עבודה המצריכה הגעת בעלי מקצוע – מתבקשים לעדכן את ניר אלוני מראש 052-2430904. אנא מנעו אי-נעימויות.
אם אתם מבחינים בזרים המסתובבים בנען – אנא עדכנו את ניר שייגש לבדוק.
לכולנו ברור שזה לא הזמן להזמין אורחים. עוד יחזרו הימים של חמולות בסלון ובמרפסות – אך לא כעת. אנא היו אחראים ומגויסים למאמץ המשותף לשמור על קהילה בריאה.
אין ערמה של חבר'ה על הדשא - הילדים ובני הנוער מתגעגעים למפגשים חופשיים ורבי משתתפים, וכולנו לגמרי מבינים לליבם. אבל זה אסור כרגע. אנא מכם הורים, הסבירו לנערים ולנערות שלכם שהתעלמות מההנחיות היא סכנה גדולה לא להם – אלא לקהילה שלמה. גייסו אותם מתוך הבנה.
זה לא כל כך נעים לראות גן (שעשועים) סגור – אבל המציאות מחייבת אותנו למנוע הדבקה. גני המשחקים ברחבי המשק סומנו ונסגרו ואין להיכנס אליהם. הסבירו לילדים שגן תות יחכה.
הצוות ממשיך להיפגש, להתייעץ ולהתעדכן בשינויים.
תודה לכם על עוצמה של אריות, סבלנות של פילים וחיוך של שפן סלעים.
אל תהססו לפנות בכל עניין שצץ.
שלכם, צח"י נען