דף מידע וסופש נעים

דפי מידע • כניסות

קבצים מצורפים:

דף מידע מס' 3818 15.5

מזל טוב!
לעדי וגיא דיין, לדבורהל'ה ולכל המשפחה, להולדת הבן והנכד
לשי סול וגילי טנא, לאילה ודידי ולכל המשפחה – להולדת הבן והנכד - צוק


משולחן מנהלת הדיור: מה על הפרק
שיוך חוזי: ערב הסברה עם יועץ המס
בהמשך למפגש השיתוף הראשון שקיימנו בנושא, ניפגש לערב הסברה שני בנושא בזום ובערוץ 900. הערב יתקיים ביום רביעי 20/5 בשעה 20:30. הוא יוקדש לפגישה עם יועץ המס – רו"ח רביב ישי ממבט יועצים, ויתמקד בפרטים טכניים וכספיים הנוגעים לדיווח לרשויות. הזמנה תישלח אליכם בקרוב עם פרטי הקשר להעברת שאלות. מצפים לכם בלייב.

בנייה חדשה: רשימת המתנה לאחר סגירת ההרשמה
בעקבות פרסום התור לשיוך ולבניה בשכונות העתידיות, פנו אלינו חברים אשר התחרטו ופספסו את מועד ההרשמה. מנהלת הדיור קיימה דיון בבקשה חברים אלו, והוחלט כי נמשיך לנהוג כפי שהיה נהוג ברשימות השכונות הקודמות בנען: חברים שלא נרשמו במועד לתור הבניה ויבקשו להיכנס לרשימה יכנסו לרשימת המתנה בסוף התור לפי הוותק שלהם.

דירות מעבר זמניות: ביטול רמות דיור
מנהלת הדיור החליטה כי מעתה יוצעו דירות מעבר לכלל החברים שאין להם בית קבע, זאת ללא התחשבות ברמת הדיור של דירתם הנוכחית.
כל דירה שמתפנה תפורסם בערוצי המידע של נען (פייסבוק, טלגרם, אתר נען) לכלל החברים. עם סיום מועד הרשמה לדירה הספציפית, יקבל אותה החבר שמיקומו בתור הוא הגבוה ביותר מבין הנרשמים. חשוב שתהיו ערים וערניים לפרסומים.

ניהול כספים: כמה מילים אישיות
לאחר 4 שנים (ועוד קצת) של קדנציה כמנהלת הכספים בנען החלטתי לסיים את תפקידי ולהמשיך לדרך חדשה. נען הייתה הבית, ותמיד נשארה בשבילי מקום חם וקרוב ללב.
אמשיך בעבודתי בתקופה הקרובה להעברה מסודרת של התפקיד למי שיחליף אותי, ואהיה זמינה גם בעתיד כדי לסייע ולוודא שכל המידע עובר כנדרש.
כרגע רק מעדכנת אתכם ועדיין לא מסכמת ונפרדת. נשאיר משהו להמשך.
ורד איתן

מהבניין: מעבר לשירות על ידי קבלנים
בהמשך לשינויים שחלו באופן פעילות ענף הבינוי והתשתיות, אנו עוברים למתן שירות על ידי קבלנים. ערכנו הסכמים עם שלושה קבלנים שעובדים בנען שנים רבות, מכירים את הקהילה והתחייבו לתת שירות טוב ומהיר במחיר הוגן. ניתן לפנות לקבלנים באמצעות קריאת שירות כפי שהיה עד כה. הפנייה תועבר דרך הבינוי לשלושת הקבלנים שיחזרו לחבר למתן הצעת מחיר. ניתן כמובן לפנות גם ישירות לקבלנים.
התשלום יבוצע ישירות מול הקבלן ולא דרך הקיבוץ.
הקבלנים: אדיר בוזגלו - 054-2089480, יוני אברהם - 050-4705438, חנא מנסור - 050-9881861
שירותי האשכול הנוספים - חשמליה, אינסטלציה, גז ונוי - ימשיכו במתכונת הרגילה.
להזכירכם: בהמשך להחלטה שהתקבלה בתוכנית המשק שלא להקצות מתקציב הקהילה לאחזקת דירות הוקם צוות השוקד בימים אלו לגיבוש הצעה למימון אחזקת הדירות. ההצעה תובא לדיון ציבורי ואנו נתנהל בהתאם להחלטות שיתקבלו. עד קבלת החלטה בנושא לא ימומנו עבודות על חשבון הקיבוץ.
עמרי וידן

קופצים למים: נערכים לפתיחת הבריכה
אנו עובדים במרץ על הכנת הבריכה לפתיחה. עקב משבר הקורונה שעתיד היה לפגוע בכמות המנויים האופציונליים פעלנו מיד עם פרוץ המשבר, כדי להפוך את הבריכה לבריכה פרטית. המשמעות היא שהבריכה תשמש רק את חברי נען (בתשלום מנוי) ואורחיהם (ברכישת כרטיסייה).
תיבחן האפשרות לאשר למשפחות שילדיהן מתחנכים בנען להיכנס באמצעות כרטיסיה בלבד.
נעשה ככל הניתן כדי לסיים את השנה באיזון תקציבי, למרות שהפעילות תהיה פנימית.
הבריכה עתידה להיות מוכנה ב-1.6, ותפתח בכפוף להנחיות ולהגבלות. הכינו את בגדי הים.
יורם ורעיה

טפסי 106: מי עוד לא העביר
בימים אלה אנו מסיימים לאסוף דיווחי הכנסות חברים לשנת 2019. שכירים שעדיין לא העבירו טופס 106 ותלוש שכר אחרון לשנת 2019 - מתבקשים לעשות זאת בהקדם האפשרי. יש לשלוח את הטפסים למייל income@naan.co.il או להניח עותק מודפס בתיבת הדואר של המזכירות. תודה.

מפעיל לסוכנות הדואר: המכרז עדיין פתוח
אנו מחפשים מחליפ/ה לאורנה אגמון בדואר. ב-12.5 פורסם מכרז למשרת מפעיל/ה לדואר. המכרז נסגר ב-31.5. קורות חיים יש לשלוח באימייל בלבד dorit@naan.co.il. לפרטים נוספים אפשר ליצור קשר עם דורית במש"א או עם אורנה אגמון. פירוט מלא באתר נען, וניתן לקבלו באימייל מהמזכירות או ממש"א. בהצלחה!

אובדן כושר עבודה ופנסיה: עדכון חשוב לחברים בגיל העבודה
היום נשלח אליכם סרטון קצר שמסביר על ההשלכות של סיום הסכם אובדן כושר עבודה קבוצתי של נען – מה צריך לבדוק ואיך להיערך. חשוב שתצפו ותפעלו בהתאם. פורסם גם בפיסבוק וניתן למצוא אותו באתר נען. תודה לנועם גלילי גלס על הפקת הסרטון ביצירתיות ויעילות.
ענב סוקלסקי

ביטוח בריאות קבוצתי: עדכון
הסכם ביטוח הבריאות הקבוצתי של נען בחברת "מנורה", שבו מבוטחים חברי הקיבוץ וילדיהם, אמור היה להסתיים בתאריך 31.5.2020. בינואר הוקם צוות ביטוח בריאות שמטרתו לנהל משא ומתן עם חברות ביטוח לגבי המשך ביטוח בריאות קבוצתי. חברי הצוות: רעיה בן אברהם, דורון שרון, ורד איתן, דפנה גונר ואהובה פוקס. במהלך התקופה נפגשנו עם מספר חברות, ולאור התפרצות הקורונה הארכנו את ההסכם עם מנורה עד 31.8.2020. התנאים נשארו כפי שהיו עד כה. מי שמעוניין להתעדכן בפרטי ההסכם מוזמן לפנות אליי. בתקופה הקרובה נשלים את תהליך בחירת חברת הביטוח שאיתה נחתום על הסכם חדש.
הבהרה למודאגים: חלק מהחברים קיבלו מכתבים ממנורה לגבי תשלום שנתי לביטוח בריאות. אין צורך לעשות כלום עם המכתבים. הכול מטופל ותקין. הסירו דאגה מליבכם.
אהובה פוקס

עוד ביטוחים: עדכונים
• השנה נערכו ביטוחי רכוש, אחריות מקצועית, צד ג' וכו' לתקופה של שנה וחצי (בשל הסברה שמחירי הביטוח יעלו ב-2021). חברים שקיבלו חיובים בתקציב אפריל - החיוב מכסה עד 30.6.21
• בחודש אפריל חודשו ביטוחי קלנועיות וקלאב קארים למשך שנה (עד 31.3.21)
התעודות חולקו בתאי הדואר והחיוב על כך יהיה בתקציב 5/20.
אני קוראת לחברים שנוסעים בקלנועית/קלאב קאר לבטח את הכלי שברשותם, חשוב מאוד למען הבטיחות האישית או חו"ח פגיעה ברכוש של האחר.
מחיר ביטוח חובה לשנה 574 ₪. ביטוח צד ג' לשנה 174 ₪
רותי גלילי

NAAN-JOBS: ערוץ מידע מקומי
לקראת חזרת המשק לפעילות החלטנו לפתוח ערוץ מידע מקומי לפרסום משרות פנויות והצעות עבודה.
איך מצטרפים? היכנסו לחשבון נען בטלגרם ("האתר הקהילתי שלי") >> לחצו על כפתור "הגדרות" >> "ערוצים" >> בחרו open >> סמנו את ערוץ NAAN-JOBS. אם לא הצלחתם להתחבר או זקוקים לעזרה פנו לאייל מצליח 050-9105656 מייל eyalmaz@gmail.com ונשמח לעזור. ואם יש לכם משרות להציע או שמעתם על הצעת עבודה מעניינת, מוזמנים לשלוח ואנו נפרסם את המידע לטובת מחפשי עבודה בנען.