דף מידע ושבת שלוםםם

דפי מידע • כניסות

קבצים מצורפים:

דף מידע מס' 3841 23.10

מזל טוב קולולולו!
לנועה הראל ואיתי אברהם, ללאה ויצחק ולכל המשפחה –
להולדת הבן והנכד

תרבות: בשבוע הקרוב

יום הזיכרון ליצחק רבין: ביום חמישי 29.10, בשעה 18:30 נציין את יום הזיכרון ליצחק רבין. שידור לייב בערוץ 900 ובאתר נען, עם הנוער העובד בשיתוף התרבות.
ממתק או ברדק? בשבת 31.10 בשעה 19:00 - דור צעיר יהפוך את הערב למסעיר.
חכו להודעות במדיות השונות, שם תוכלו להירשם בלינק אם תרצו לקבל ביקור, ותתחילו לחשוב מה מעדיפים לקבל - ממתק או ברדק. מסקרן? פרטים בהמשך.

דור צעיר בשיתוף התרבות


סיפור חיים: בקשה מהארכיון
בארכיון נשמר תיעוד של הנפטרים הקבורים בנען, ובהם גם קרובי משפחה של חברי נען.
אם קרוב משפחה שלכם קבור בנע - אנא העבירו לנו תמונה שלו וסיפור חיים או הספד
לכתובת הדוא"ל: archion.naan@gmail.com

תודה, צוות הארכיון


אשכול בריאות, סיעוד ורווחה: עדכונים

מכרזים חדשים: אנו מחפשים את המתאימים לשתי משרות שונות: אב/אם בית לגיל השלישי ומנהל/ת אדמיניסטרטיבית למרפאת השיניים. המכרזים נשלחו אתמול בטלגרם וניתן למצוא אותם באתר נען. מוזמנים לפנות בכל שאלה.

תורמים דם: שירותי הדם של מד"א נמצאים בחוסר של מנות דם וזקוקים לסיוע בתרומות דם. אנחנו בנען מתגייסים למשימה ונקיים התרמת דם: יום ראשון 1.11 בשעות 21:00-15:30 במועדון. בשבוע הקרוב נפרסם לינק להרשמה. מי שיתקשה בהרשמה דרך הקישור מוזמן לפנות לליאור סול לרישום 052-6121453.
• רשאים לתרום דם: אנשים בגיל 18-60, בריאים, משקל מעל 50 ק"ג.
• לא יכולים לתרום: נשים בהריון או לאחר לידה (6 חודשים), נוטלים אנטיביוטיקה, סובלים מלחץ דם גבוה/נמוך, מי ששב מחו"ל ב-28 הימים האחרונים, מי שנחשף לחולה קורונה מאומת - עד 28 יום לאחר החשיפה, מי שאובחן כחולה מאומת - עד לפחות 28 יום לאחר ההחלמה, מי שנדרש לשהות בבידוד - עד 14 יום מתום תקופת הבידוד.
לקראת החורף: לפני הגשמים וימי הסגריר - כדאי לוודא שתאורת החירום בבית תקינה ויש לכם אמצעים זמינים במקום קבוע למקרה של הפסקת חשמל לא צפויה. כי לא נעים להיות מופתעים בחושך, וזה עלול להיות מסוכן. אז זה הזמן.

חיסוני שפעת: מגיעים אלינו למרפאה בפעימות, לפי רשימה שמית שהעביר משרד הבריאות בתיעדוף של גיל וסיכון. ההזמנה לחיסון נעשית טלפונית על ידי אחות. בהמשך צפויים להגיע חיסונים לכלל הציבור.

דפנה גונר


שלום לאוטו האדום: אורנה נפרדת מהדואר
לפני 29 שנים חיפשתי תעסוקה להשלמת יום העבודה שלי. פניתי לדואר של נען – אל לינדה ארדלי וחווה שיוו – שעבדו שם כל יום עד 11:00 והצעתי להן שאעבוד מהשעה שהן מסיימות וגם אחלק את הדואר (יזמות עסקית!). נדרשי על ידן לעבור מבחני קבלה (ידע בסיסי בניהול כספים ודרגת שליטה באנגלית) והתקבלתי! ומאז אני בדואר, 29 שנים!
היו ימים כאלו ואחרים, תקלות פה ושם, וגם ויכוחים לפעמים. אלו היו מעטים ונפתרו לרוב ברוח טובה. אך בעיקר היו אלו בשבילי ימים ושנים של שמחה גדולה ורבה!
אהבתי להגיע כל בוקר לדואר, אהבתי את העבודה עצמה, את האחריות, את האוטו האדום, אהבתי את הקשר עם אנשי נען, במיוחד הקשר עם הילדים.
ביקשתי לסיים את עבודתי בדואר מכיוון שיש לי המון תוכניות לעתיד. אני לוקחת איתי לדרך אין-ספור רגעים של שמחה ונחת, ושל ידיעה שהשירות שנתתי נעשה בצורה הטובה ביותר מצידי.
אני מודה לכולם על התמיכה במשך כל השנים, על הפנים המאירות, על הסבלנות ועל האהבה.
בעיקר על האהבה – תודה!

אוהבת בחזרה, אורנה


לך אורנה – זו שכבר עשרות שנים מזוהה עם הסניף המקומי והנינוח, מחייכת אלינו מאחורי הדלפק ובין החבילות, ומחברת אותנו ביעילות ובנעימות לדואר ישראל – תודה על המסירות נטולת הרשמיות, על המקצועיות ועל שמחת החיים והבולים.
מאחלים לך תקופה חדשה מרתקת ומלאת משמעות.
נתראה במדרכות, חברי נען והילדים

חינוך חברתי וקהילה נרתמת: תודה
ילדי וצוות החינוך החברתי מבקשים לומר תודה ענקית. הרשימה ארוכה... ולא סתם, כי יש לנו קהילה נפלאה. תודה לכל המתנדבים והמתנדבות שפנו ונרתמו לייצר חווית מפגשים ופעילויות לכל הילדים ולנוער שלנו מכיתה א' ועד י"ב.
בגזרת הילדים: בוסתן - תמנה שוער, משק חי - ישי שגיא ואייל מזרחי, אני ואתה נתקן את העולם - נעמי ברעם יטאח, אבני גן תות - אתי רוניס ורחלי בן אברהם, סדנת תיאטרון - דנה עפר, רוקדים ביחד - אורלי מדאר הלוי וליאת הרץ, א"ש לילה - עמי וולצ'וק, גדעון ארז, בנות מרח"ב אלמוג: עדי סממה, עדי חלופ, יובלי סוקלסקי, אלה אנוך, אלה חן. שירלי סיירף - ציור על מדרכות, אורן אנוך - פעילות גלגיליות, אסף שוורץ - פעילויות ספורט באולם, עדי שרון - פעילות לילה, הראל גורן - משחקים בדשא, "הורים מתעוררים" שעשו קאמבק...
בגזרת הנוער: גל פרידברג – פסיכודרמה, ירדן קון - קבוצת ריצה ואימון כושר, מיכל אנוך- מפגש "על חושך ואור" (שבוטל ברגע האחרון אך נמצא לו הזדמנות), בר מניס – יוגה, מתן סוקלסקי – מקרמה. כמה אנשים טובים ומלאי כוונות טובות. זכינו.

ליגאל דן ולמשפחה, במות האח,
תנחומים מכל בית נען